Polska - Niemcy: kto zagra w meczu Euro 2016?

2016-06-16 17:59
Polska - Niemcy: kto zagra w meczu Euro 2016?
Autor: fot. Artur Jarząbek zdjęcie kibiców

Skład Polski na mecz z Niemcami na Euro 2016 jest już znany! Kto zagra 16.06.2016 w spotkaniu Polska - Niemcy? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!

Polska - Niemcy: kto zagra w meczu Euro 2016? Jakich piłkarzy zobaczymy 16.06.2016? Skład reprezentacji Polski na mecz z Niemcami do sprawdzenia na ESKA.pl! Już wiemy, że od pierwszych minut na boisku nie pojawi się dwóch czołowych piłkarzy. Kontuzja Wojciecha Szczęsnego spowodowała, że w naszej bramce stanie Łukasz Fabiański. Oprócz tego w podstawowej jedenastce nie wybiegnie Bartosz Kapustka. To na szczęście decyzja spowodowana wyłącznie taktyką Adama Nawałki. Ten młody piłkarz jest mocnym punktem naszej reprezentacji, dlatego na pewno zobaczymy go w II połowie.

Polska - Niemcy: kto zagra w meczu Euro 2016?

Kto zagra z Niemcami? Jak podaje Przegląd Sportowy, nasz trener dokona tylko dwóch zmian. 16 czerwca na Stade de France o 3 punkty powalczy najprawdopodobniej w składzie: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Mączyński, Krychowiak, Grosicki - Milik, Lewandowski. Transmisja z meczu Polska - Niemcy będzie dostępna za darmo! 

Gdzie będziecie kibicować reprezentacji Polski w meczu z Niemcami? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem! Posłuchajcie także oficjalniej piosenki na Euro 2016:

 

RW

Jeszcze zanim rozpocznie się mecz Polska – Niemcy na Euro 2016, w sportowy nastrój wprowadzą Was filmy na eskaGO! Najlepsze produkcje o koszykówce, tenisie, boksie i MMA obejrzycie online za darmo i bez logowania. Wypróbujcie już teraz!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze