Polska - Kanada - Mecz siatkarskiej reprezentacji. Miejsce, data, bilety

2018-04-27 16:54
Polska-Kanada - Mecz siatkarskiej reprezentacji. Miejsce, data, bilety
Autor: Fot. Materiały prasowe Plakat promujący

Gotowi na siatkarskie emocje? Już teraz możecie kupić bilety na mecz Polska-Kanada. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Mistrzowie Świata siatkówki w Opolu! Reprezentacja Polski siatkarzy zagra z Kanadą w opolskim Okrąglaku. Emocjonujący mecz odbędzie się już 21 maja. Wesprzyjcie naszych mistrzów i wspólnie rozpocznijcie ten wyjątkowy sezon reprezentacyjny, w trakcie którego Polacy będą bronić tytułu Mistrza Świata. Ten prestiżowy mecz to gwarantowany dreszcz emocji przed Siatkarską Ligą Narodów, w trakcie której biało-czerwoni będą bronić tytułu zdobytego w 2014 roku.

Polska-Kanada - data, miejsce, bilety

Wielkiemu wydarzeniu sportowemu dodatkowego smaczku dodaje fakt, że Kanadyjczyków, jako jeden z najlepszych zespołów ostatnich czasów, obecnie prowadzi trener Stephane Antiga, który cztery lata temu doprowadził Polaków do światowego czempionatu.Nie przegapcie jedynej takiej okazji w Opolu! Ostatnio męska reprezentacja Polski występowała w Opolu 16 lat temu, dokładnie w 2002 roku. Bilety możecie kupić na stronie kulturairozrywka.pl. 

Źródło: materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze