Polska - Finlandia: siatkówka 2018 ONLINE i w TV. O której godzinie za darmo?

2018-09-15 12:10
Polska Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz siatkarzy
Autor: SYLWIA DABROWA / POLSKA PRESS / EAST NEWS Polska Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz siatkarzy

Polska - Finlandia to trzeci mecz naszej kadry na mistrzostwach świata! Gdzie i o której transmisja starcia?

Polska - Finlandia w siatkówce 2018: godzina i transmisja to interesujące kibiców kwestie. Gdzie i o której mecz Polska Finlandia 2018 ONLINE i w TV? Będzie to świetna szansa, by spędzić sportowy wieczór w gronie najbliższych przyjaciół. Liczymy, że nasza kadra wygra swój trzeci mecz w fazie grupowej MŚ 2018. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:30.

Polska - Finlandia siatkówka 2018: ONLINE, STREAM

Mecz Polska - Finlandia online za darmo udostępniony będzie na sportowej stronie internetowej Telewizji Polskiej. Obraz zobaczycie również za pośrednictwem platformy IPLA TV - tu jednak za dostęp będzie trzeba zapłacić symboliczne 5 zł.

Mecz Polska - Finlandia: TV, TRANSMISJA 

Gdzie i o której oglądać Polska - Finlandia w TV? Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 19:30. Dokładna rozpiska w tym miejscu:

  • Polska - Finlandia siatkówka 2018 w TV: Transmisja TVP: studio 19:00 (TVP Sport) Początek meczu 19:30 (TVP Sport: komentatorzy: Piotr Dębowski i Radosław Panas)
  • Polska - Finlandia siatkówka 2018 w TV: Transmisja Polsat: godz. 19:20 (Polsat Sport, Super Polsat, komentarz: Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze