Polska - Belgia 2018: mecz siatkówki ONLINE i w TV. TRANSMISJA za darmo

2018-09-04 12:33
Polska - Belgia 2018: mecz siatkówki ONLINE i w TV. TRANSMISJA za darmo
Autor: Jan Graczynski / East News

Polska - Belgia to pierwszy z dwóch meczów towarzyskich przed siatkarskimi mistrzostwami świata. Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Przekonajcie się na ESKA.pl

Polska - Belgia 4.09.2018 ONLINE i w TV - transmisja na żywo umili wam czas we wtorkowy wieczór. Polscy siatkarze po bardzo udanym występie podczas Memoriału Huberta Wagnera, przystąpią do meczów przygotowujących do tegorocznych mistrzostw świata. Pierwszy z dwóch pojedynków towarzyskich rozegramy własnie z Belgią w Szczecinie. 

Polska - Belgia 4.09.2018 ONLINE, STREAM

Mecz Polska - Belgia 4 września w internecie za darmo nie będzie udostępniony. Spotkanie zobaczycie na platformie internetowej Ipla TV, a cena za stream live wynosi symboliczne 5 złotych. Początek transmisji o godzinie 19:45. 

Polska - Belgia 4.09.2018 TV - TRANSMISJA NA ŻYWO

Gdzie oglądać Polska - Belgia 4 wrzesnia 2018 w TV? Transmisja w telewizji rozpocznie się o godzinie 19:45. Niestety, obraz nie będzie pokazany na ogólnodostępnym kanale. Zobaczycie go wyłącznie na antenie Polsat Sport.

MŚ w siatkówce 2018 - terminarz I fazy mistrzostw. Kiedy grają Polacy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze