Polska- Australia 2022

i

Autor: canva.com Polska- Australia 2022: kiedy i gdzie oglądać mecz?

Polska- Australia 2022: GODZINA - o której mecz Polski w siatkówkę?

2022-06-24 16:01

Kiedy mecz Polska - Australia 2022? O której godzinie? Te pytania zadają sobie wszyscy fani siatkówki. Już niedługo polską drużyna zmierzy się z australijską w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. O której godzinie będzie można obejrzeć mecz? Gdzie transmitowane będzie starcie Polaków z Australijczykami? Odpowiadamy na pytania.

Mecz Polska - Australia 2022: data, godzina - sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się siódmy mecz Polaków w Lidze Narodów siatkarzy. Już niedługo Polscy siatkarze ponownie dostarczą emocji fanom sportu z całego kraju. Po zwycięstwie z Brazylią i Kanadą oczekiwania wobec naszej reprezentacji są wysokie. Australia, z którą zagramy w sobotę, przegrała wszystkie dotychczasowe mecze w rozgrywkach FIVB. Czy polskiej drużynie uda się stanąć na wysokości zadania? Przekonamy się już niedługo!

Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

Robert Lewandowski po meczu Polska-Belgia

Mecz Polska - Australia 2022 - kiedy i o której się odbędzie?

Mecz Polska - Australia 2022 odbędzie się w sobotę 25 czerwca. Transmisja spotkania rozpocznie się o godzinie 15:05 na antenie TVP Sport i o 15:10 na antenie TVP1. Mecz komentować będą Piotr Dębowski i Radosław Panas.

Sonda
Polska - Austarlia 2022: Kto wygra mecz?

Mecz Polska - Australia 2022 - skład reprezentacji

W skład polskiej reprezentacji podczas meczu Ligi Narodów w Sofii wchodzą:

  • Rozgrywający: Marcin Janusz, Grzegorz Łomacz
  • Przyjmujący: Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka
  • Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba
  • Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek
  • Libero: Jakub Popiwczak, Paweł Zatorski

Mecz Polska - Australia 2022 - kto wygra mecz?

Zarówno wśród polskich internautów jak i większości fanów sportu z całego świata zdecydowanym faworytem jest drużyna Nikoli Grbicia. Australia nie radzi sobie dobrze w rozgrywkach i przegrała wszystkie dotychczasowe mecze. Obecna Polska kadra jest uważana za jedną z najlepszych. Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022 to idealne miejsce na zapewnienie sobie angażu na zbliżający się siatkarski mundial. O tym jak poradzi sobie polska drużyna przekonamy się już 25 czerwca!