Polsat Superhit 2023

i

Autor: Materiały prasowe

Gwiazdy

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - Doda i inni prowadzący. Kto poprowadzi show w Sopocie?

2023-05-26 12:06

Polsat SuperHit Festiwal 2023 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Największe polskie gwiazdy pojawią się w Operze Leśnej, aby zaśpiewać dla widzów Telewizji Polsat. Znamy już listę artystów i robi ona duże wrażenie. Wiemy także, że jedną z prowadzących show będzie Doda! Kto będzie jej towarzyszył?

Polsat SuperHit Festiwal zawsze jest wydarzeniem, na które czekają fani polskiej muzyki. Już od wielu lat Polsat co roku przygotowuje wielkie widowisko w sopockiej Operze Leśnej. W tym roku nie będzie inaczej. Popularny festiwal telewizyjny powraca i wiemy już, kto wystąpi. Pojawią się duże nazwiska, m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Beata Kozidrak, IRA, Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski czy zespół Mazowsze. Na konferencji prasowej Telewizja Polsat poinformowała także, kto poprowadzi koncerty. Największym zaskoczeniem była Doda! Gwiazda nie będzie jednak jedyną znaną osobą w tej roli. Kto razem z Rabczewską poprowadzi widowisko?

Edyta Górniak zlekceważyła Dodę na oczach innych. Jej reakcja mówi wszystko!

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - prowadzący

Doda będzie prowadzącą pierwszego dnia festiwalu. Towarzyszyć jej będą Marcin Dowbor, Maciej Rock i Marcelina Zawadzka. W kolejnych dniach na deskach Opery Leśnej zobaczymy też Paulinę Sykut-Jeżynę, Karolinę Gilon, Agnieszkę Litwin, Ewę Błachnio, Olgę Łasak, Krzysztofa Ibisza, Marcina Wójcika i Roberta Korólczyka.

Doda odgryzła się Górniak. Na reakcję nie trzeba było długo czekać!

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - kiedy?

Koncerty w sopockiej Operze Leśnej kojarzą się głównie z wakacjami, ale na Polsat SuperHit Festiwal 2023 nie trzeba będzie tak długo czekać. Wydarzenie odbędzie się już w dniach 26, 27 i 28 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 20:00.