Polsat SuperHit Festiwal 2019 - 25.05 repertuar, wykonawcy, gwiazdy

2019-05-25 13:45
Ola Kot, Gromme i Margaret
Autor: Eska, WBF

Polsat SuperHit Festiwal 2019 zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie. Sprawdź, kogo zobaczymy na scenie 25 maja. Festiwal w Operze Leśnej odbywa się pod patronatem Radia ESKA.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 to niezwykłe wydarzenie muzyczno-rozrywkowe, które możemy oglądać na antenie Polsatu. Tegoroczna edycja imprezy w sopockiej Operze Leśnej odbywa się w dniach 24-26 maja. Drugi dzień festiwalu to przede wszystkim koncert Radiowy Hit Roku. Jednak to nie wszystko, organizatorzy przygotowali więcej niespodzianek dla widzów i publiczności. 25 maja, czyli drugiego dnia festiwalu na scenie zobaczymy Julię Wieniawę, debiutującą w nowej dla siebie roli. Młoda artystka wspólnie Olą Kot, prezenterką Radia ESKA i Eska TV poprowadzą koncerty Polsat SuperHit Festiwal 2019.

Polsat SuperHit Festiwal 25.05.2019 - repertuar, wykonawcy

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019 usłyszymy m.in. przeboje, które w tym roku królowały na antenach rozgłośni radiowych. Wśród gwiazd koncertu Radiowy Hit Roku zobaczymy i usłyszymy:

 1. C-Bool „Wonderland”
 2. Gromee feat.Lukas Meijer „Light me up”
 3. Feel & Lanberry „Gotowi na wszystko”
 4. Gromee feat.Jasper Jenset „One last time”
 5. Komodo „(I just) Died in your arms”
 6. Paweł Domagała „Weź nie pytaj”
 7. Michał Szczygieł „Nic tu po mnie”
 8. Margaret “In my Cabana”
 9. Brave „I just called to say I love you”
 10. Grzegorz Hyży „Niech pomyślą, że to ja”
 11. Sarsa „Zakryj”
 12. Marta Gałuszewska „Nie mów mi nie”
 13. Sławomir „Miłość w Zakopanem”
 14. Enej “Zagubiony”
 15. Agnieszka Adamczewska „Na wszystko przyjdzie czas”
 16. Sound’n’Grace „Idealnie”
 17. Ania Dąbrowska „Serce nie sługa” oraz „Z tobą nie umiem wygrać”

Gościem tego koncertu będzie Shanguy, z hitem La Louze, który pokochali Polacy. Po koncercie Radiowy Hit Roku na scenie pojawi się Mrozu, który świętować będzie swoje 10-lecie. Artysta porwie wszystkich do tańca w rytmie swoich przebojów Jak nie my to kto czy Nic do stracenia. 

W sobotni wieczór w Operze Leśnej odbędzie się też koncert Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Jego największy przebój Przez twe oczy zielone odnotował na YouTube ponad 166 milionów wyświetleń! Z pewnością usłyszymy go w Sopocie, podobnie jak Życie to są chwile czy Kochana wierzę w miłość.

Najnowsze