Smolasty, Blanka, Majka Jeżowska

i

Autor: AKPA Polsat Hit Festiwal 2024

Sopot

Polsat Hit Festiwal - KTO WYSTĄPI 25.05.2024? Koncert platynowy, jubileusz Majki Jeżowskiej i hołd dla Wodeckiego

2024-05-25 11:12

Polsat Hit Festiwal to coroczna muzyczna uczta, która przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W dniach 24-25 maja 2024 roku, w Operze Leśnej w Sopocie, odbywa się kolejna edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Sprawdź, kto wystąpi 25 maja, podczas drugiego dnia festiwalu.

Polsat Hit Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, które od lat gromadzi tłumy fanów i największe gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. Od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2007 roku, festiwal nieustannie przyciąga zarówno debiutantów, jak i uznanych artystów. Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Opery Leśnej w Sopocie, co dodaje mu wyjątkowego uroku i atmosfery. Tegoroczna edycja, zaplanowana na 24-25 maja 2024 roku, obfituje w muzyczne niespodzianki i wyjątkowe występy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Andrzej Piaseczny cały we łzach po słowach Niny Terentiew. Nie mógł się powstrzymać

Danzel nakonferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal pełen wrażeń i wzruszeń

Za nami pierwszy dzień festiwalu, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Na scenie wystąpili tacy artyści jak Danzel, Smolasty, Doda, Margaret, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel, Lanberry & Tribbs oraz Natalia Zastępa. Jednym z najważniejszych momentów był wzruszający jubileusz Andrzeja Piasecznego, który świętował 30-lecie swojej kariery artystycznej. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej miała okazję zobaczyć nie tylko znakomite występy, ale także doświadczyć wyjątkowej atmosfery, która zawsze towarzyszy temu wydarzeniu.

Polsat Hit Festiwal 2024 - sobota 25 maja - kto wystąpi na scenie?

25 maja 2024 roku, drugi dzień Polsat Hit Festiwal, zapowiada się równie emocjonująco. Organizatorzy przygotowali dla widzów wiele atrakcji, w tym występy artystów, którzy zadebiutowali w telewizji Polsat oraz specjalny koncert platynowy. Tego wieczoru na scenie pojawią się:

Artyści występujący 25 maja 2024:

  • Zakopower
  • Kuba Badach
  • Enej
  • Ania Dąbrowska

Koncert platynowy 25 maja 2024:

  • Smolasty
  • Blanka
  • Malik Montana
  • Skolim
  • bryska
  • Cyrko

Jubileusz Majki Jeżowskiej i jej goście

W sobotę, 25 maja, w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się wyjątkowy jubileusz Majki Jeżowskiej. Artystki ponownie wykonają kultową piosenkę "On nie kochał nigdy żadnej z nas", którą pierwszy raz zaśpiewały wspólnie w 1986 roku. Wydarzenie to będzie częścią specjalnego jubileuszu "Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska", podczas którego celebrowane będą 45 lat twórczości Majki Jeżowskiej oraz jej urodziny - gwiazda kończy 64 lata.

Hołd dla Zbigniewa Wodeckiego i koncert Męskiego Grania

Na zakończenie festiwalu zaplanowano wyjątkowy występ, który będzie hołdem dla jednego z największych polskich artystów, Zbigniewa Wodeckiego. Przeboje tego legendarnego muzyka zostaną zaprezentowane w nowych aranżacjach przygotowanych przez gitarzystę, kompozytora i producenta muzycznego, Kamila Patera. Wieczór zakończy się koncertem Męskiego Grania, który zawsze gwarantuje niezapomniane emocje i świetną muzykę.