Karolina Baran

i

Autor: YouTube/American Idol

Polka w amerykańskim Idolu. Katy Perry słuchała jej jak zaczarowana!

2023-03-29 9:52

Córka polskich imigrantów, Karolina Baran, jest gotowa na podbój Hollywood. Pracująca na co dzień w restauracji 21-letnia wokalistka zgłosiła się na przesłuchania do amerykańskiego Idola, gdzie oczarowała m.in. Katy Perry i Lionela Ritchiego. Artystka otrzymała zaproszenie do kolejnego etapu, a wideo z jej występem ma już prawie milion odsłon.

Karolina Baran ma szansę podbić Stany Zjednoczone tak jak Sara James! Kaeyra, bo takim pseudonimem scenicznym posługuje się młoda wokalistka, to kolejne odkrycie amerykańskiego Idola. Mieszkająca na co dzień w miejscowości Algonquin 21-latka jest związana z muzyką właściwie od zawsze. Z pewnością spora w tym zasługa jej mamy, która po wyemigrowaniu z Polski została nauczycielką nauki na fortepianie, a dziś prowadzi własną szkołę muzyczną w Schaumburgu. Karolina już od dziecka była doskonale znana zamieszkującej Chicago Polonii, bowiem brała udział w licznych konkursach talentów. Teraz poznały ją miliony ludzi na całym świecie. 21-latka jest pierwszą Polką w historii amerykańskiego Idola, a jej występ z piosenką Chrisa Stapletona Cold zachwycił wszystkich jurorów, w tym samą Katy Perry. 

Sara James została księżniczką. To show możesz zobaczyć na żywo!

Roksana Węgiel o występie Sary James w AGT

Karolina Baran w amerykańskim Idolu

Występ Karoliny z piosenką Cold ma już prawie milion wyświetleń, a zamieszczone pod nim komentarze mówią same za siebie. Internauci podzielają reakcje jurorów, którzy przyznali 21-latce bilet do Hollywood. Szczególnie zachwycony jej zdolnościami był Luke Bryan.

Nie spodziewałem się tego! Nie brzmisz jak każda inna osoba, cała jesteś muzyką, to niesamowite! - zachwycał się.

Równie zachwycona talentem Polki była Katy Perry.

Myślę, że jesteś artystką, która ma to we krwi. Wszechświat umieścił cię we właściwych miejscach, przygotowując właśnie na ten moment - wyznała.

Cały występ Kaeyry możecie obejrzeć poniżej. Gratulujemy!