Polka śpiewa jak Amy Winehouse. Internauci zaskoczeni jej fenomenalnym występem!

2020-04-06 15:51 MK
Amy Winehouse
Autor: PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Amy Winehouse do tej pory uważana jest za jeden z największych talentów, jeśli chodzi o świat muzyki. Zbliżyć się choć trochę do unikatowej barwy tej artystki to nie lada sztuka. Udało się to Polce, która wzięła udział w wyzwaniu organizowanym przez program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Internauci nie mogą wyjść z podziwu! Wykonania posłuchacie na ESKA.pl.

Twoja Twarz Challenge ma już pierwszą gwiazdę! To Daria, która nie dość, że jest wielką fanką twórczości Amy Winehouse, to jeszcze potrafi śpiewać tak jak ona! Utalentowana pretendentka do tytułu Cyfrowej Twojej Twarzy zachwyciła internautów przesłanym do organizatorów telewizyjnego show wideo.

W związku z pandemią koronawirusa, telewizja Polsat musiała podjąć decyzję o zawieszeniu emisji trzynastej edycji kultowego programu, w którym przedstawiciele świata show-biznesu wcielają się w rolę najpopularniejszych gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Producenci show nie zapomnieli jednak o fanach produkcji i przygotowali Twoja Twarz Challenge, w którym każdy może poczuć się jak uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nagrodą jest tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy, miejsce na publiczności podczas realizacji któregoś z kolejnych odcinków oraz zakulisowa wycieczka. By się zgłosić, wystarczy tylko chęć, pomysł, kreatywność, no i talent. Tego ostatniego nie brakuje Darii, która w brawurowy sposób wcieliła się w brytyjską wokalistkę Amy Winehouse.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Twoja Twarz Challenge - Amy Winehouse

Mimi skłonności do nałogów, Amy Winehouse do końca swojego życia uchodziła za wybitną wokalistkę. Obie płyty Brytyjki, które udało jej się nagrać, zostały docenione nie tylko przez miliony fanów, ale i branżę muzyczną, czego dowodem było otrzymanie przez nią prestiżowej nagrody Grammy. Nic dziwnego, że po 9 latach od śmierci, gwiazda piosenkarki dalej świeci jasnym blaskiem.

Pierwszym zgłoszeniem, jakie zostało opublikowane na fanpage'u Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest wideo Darii, która wcieliła się w rolę Amy. Uczestniczka zadbała o każdy możliwy detal. Nie zabrakło charakterystycznych tatuaży, fryzury oraz kolczyka. Największym zaskoczeniem dla internautów okazał się jednak głos Darii. Śpiewa ona bowiem niemalże tak samo jak jej idolka! Wykonanie ma już blisko 4 tysiące lajków. Też słyszycie Amy?

Najnowsze