Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - kto wystąpi? [GWIAZDY]

2021-08-19 9:38
Polish Hip-Hop Music Awards
Autor: materiały prasowe

Pierwsza edycja Polish Hip-Hop Music Awards odbędzie się już 19 sierpnia w legendarnej wrocławskiej Hali Stulecia. Na gali wystąpi ponad dwudziestu polskich artystów hip-hopowych. Równocześnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na wydarzenie. Kto wystąpi podczas imprezy?

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - kto wystąpi? Poznaliśmy już nominowanych, którzy będą walczyli o statuetki pierwszej edycji Polish Hip-Hop Music Awards. Jednocześnie na swoich faworytów mogą głosować słuchacze, którzy swoje głosy mogą oddawać do 31 lipca na stronie www.plhhma.pl. W przeciągu miesiąca słuchacze oddali już ponad 200 tys. głosów. Taka liczba pokazuje, jak zaangażowanych fanów mają polscy artyści i artystki.

W pierwotnych założeniach taką liczbę planowaliśmy osiągnąć w dniu zamknięcia głosowania. Bardzo cieszymy się z pozytywnego odbioru Polish Hip-Hop Awards i zachęcamy do oddawania głosów. Każdy z nich jest ważny i pokazuje, że to, co robimy, jest ważne. Tak duże zaangażowanie potwierdza, że podsumowania 2020 roku potrzebuje nie tylko środowisko, ale przede wszystkim słuchacze - mówi Marcin Siwek, organizator wydarzenia.

Laureaci otrzymają statuetki m.in. z rąk dziennikarzy, celebrytów, sportowców oraz przedstawicieli świata hip-hopu. Głosowanie słuchaczy potrwa jeszcze prawie trzy tygodnie.

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - kto wystąpi?

19 sierpnia na fanów rapu czeka tego dnia nie tylko gala, ale również wyjątkowe koncerty. Organizatorzy związani z największym polskim festiwalem hip-hopowym - odbywającym się w Płocku Polish Hip-Hop Festival - zapewniają, że będzie to niespotykane dotychczas przeżycie chociażby ze względu na iście festiwalowy line-up. Na gali wystąpią: Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC, Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar, Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM. Raperzy podczas koncertów otrzymają niecodzienny support. O muzyczne tło do utworów zadba Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza.

To niecodzienne połączenie podkreśla charakter wydarzenia, ale gwarantujemy że fani koncertowych emocji będa czuli się w Hali Stulecia jak na festiwalu. Nad projektem pracujemy od 2018 roku, niezwykle mocno zależało nam na tym, by nie była to typowa, “siedząca” gala nagród. Znając polską publiczność i fanów gatunku jesteśmy przekonani, że pod sceną będzie ogień - mówią organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników Polish Hip-Hop Music Awards organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek - zarówno tych muzycznych i wizualnych, jak i związanych z aktywnościami fanów. W Hali Stulecia stanie największa w jej historii scena, która będzie składała się z ekranów o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, świateł oraz efektów specjalnych. Podczas występów artyści zaprezentują swoje największe przeboje oraz premierowe utwory, a wszystko to w niezwykłej scenografii. Już od południa na terenach wokół hali na uczestników będą czekały festiwalowe strefy aktywności, foodtrucki oraz mała scena.

Polish Hip-Hop Music Awards 2021 - bilety

W związku z obostrzeniami pandemicznymi organizatorzy mogą wpuścić ograniczoną liczbę uczestników. Dostępne będą dwa rodzaje biletów w takich samych cenach. Bilet Trybuna gwarantuje miejsce siedzące i będzie przeznaczony dla osób nie posiadających certyfikatu zaszczepienia. Bilet Płyta jest przeznaczony dla osób posiadających certyfikat zaszczepienia, które chcą bawić się pod sceną. Pierwsza pula biletów dostępna w sprzedaży jest od 15.07 do 25.07 (lub do wyczerpania puli), bilety kosztują 159 zł. W drugiej puli, dostępnej od 26.07 do 5.08 bilety będą kosztowały 179 zł, w trzeciej od 6.08 do 17.08 199 zł, a w czwartej dostępnej 18-19.08 koszt biletu będzie wynosił 219 zł. Wejściówki na Polish Hip-Hop Music Awards można kupić na portalu biletomat.pl

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze