Pol'and'Rock Festival 2020 odwołany! Wirtualny koncert pocieszeniem dla fanów

2020-04-27 21:17 EK
Pol'and'Rock Festival 2020 odwołany! Wirtualny koncert pocieszeniem dla fanów
Autor: SZYMON AKSIENIONEK/Reporter/East News Pol'and'Rock Festival 2020 odwołany! Wirtualny koncert pocieszeniem dla fanów

W związku z panującą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, na całym świecie, jak i w Polsce wiele koncertów oraz festiwali muzycznych zostały odwołane. Część z nich udało się przenieść jeszcze na jesień tego roku. Niestety organizatorzy popularnego Pol’and’Rock Festival poinformowali, że tegoroczna edycja się nie odbędzie. Więcej szczegółów przeczytacie na ESKA.pl.

Pol’and’Rock Festival 2020, dawniej Przystanek Woodstok jest jednym ze znanych i ogromnych festiwali muzycznych w Polsce. Organizowany jest co roku w lecie, przez Fundację Jurka Owsiaka - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Letnie koncerty niosą podziękowania wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim. Niestety najświeższa informacja może okazać się dla wielu fanów bardzo przykra! Ci, którzy do końca mieli nadzieję, że uda się uratować wydarzenie w Kostrzynie nad Odrą, muszą pogodzić się ze smutną prawdą. Tegoroczny Pol'and'Rock Festival nie odbędzie się w planowanym terminie. Wszystko przez pandemię kronawirusa, która wciąż szerzy się w naszym kraju. Organizatorzy nie podali tylko i wyłącznie smutnych informacji. Pojawiła się również pozytywna decyzja, że edycja w 2021 roku się odbędzie. Jurek Owsiak razem ze swoim sztabem WOŚP podał nową datę wydarzenia, a także zapowiedział o tegorocznej niespodziance, w ramach rekompensaty za to, że Pol'and'Rock Festival 2020 się nie odbędzie. Przeczytajcie poniżej.

Pol'and'Rock odwołany. Owsiak wystosował oświadczenie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pol’and’Rock Festival 2021 - kiedy się odbędzie?

Jurek Owsiak ogłosił, że Pol'and'Rock Festival 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie, czyli 30.07-1.08. Wielka impreza została przełożona na 2021 rok i odbędzie się dokładnie w dniach 29.07-31.07. Dodatkowo, Prezes Fundacji WOŚP poinformował w mediach społecznościowych, że w dniach planowanego tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock Festival, odbędzie się specjalna wirtualna domówka. Szczegóły wydarzenia online, będą przekazywane wkrótce.
 

Absolutnie nie chcemy Was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego Festiwalu. Przecież jest to podziękowanie za Wasze zimowe wsparcie podczas Finału, jest to podziękowanie dla Was wszystkich za tworzenie społeczeństwa w pełni obywatelskiego i przepojonego wspaniałymi ideami. Dlatego w dniach 30 lipca - 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata - internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków.

Najnowsze