Polak w brytyjskim Mam Talent - Cezik i Józef Kania wkręcili Polaków! Zobacz oryginalny wykon Jordana O’Keefe’a [VIDEO, TEKST PIOSENKI]

2013-11-24 8:53

Polak w brytyjskim Mam Talent to prawdziwy hit YouTube! Wkręt CeZika w ciągu jednego dnia był oglądany prawie 3 mln razy! O co chodzi? Przecież nie o tekst ani głos, tylko sprytny montaż, w którym jak się okazuje CeZik jest mistrzem! Ale warto zobaczyć też oryginał "Polaka w brytyjskim Mam Talent", bo Jordan O'Keefe też ma talent!

Polak w brytyjskim Mam Talent to nowy kawałek z serii KlejNuty, którym CeZik udowodnił, że jest mistrzem trollowania, wkręcania i montażu. Uzdolniony muzyk stowrzył postać Józefa Kanii z Grodziska Mazowieckiego, którego "wysłał" do Britain's Got Talent. Efekt? Wzruszony Simon Cowell, szalejąca publiczność, zaskoczeni prowadzący. Polak zrobił niezłe show!

Filmik "Polak w brytyjskim Mam Talent", o którym pisaliśmy na ESKA.pl chwilę po jego publikacji w sieci, w ciągu doby był oglądany prawie 3 mln razy. To kolejny po My Słowianie Donatana i Cleo hit YouTube'a w Polsce w ostatnich dniach. Sprytnie zmontowany obraz z tekstem CeZika rozszedł się po sieci ekspresowo - internauci albo byli zachwyceni talentem CeZika, albo... dali się nabrać i uznali, że Józef z Grodziska naprawdę wystąpił w brytyjskim talent show śpiewając o brzydkich dziewczynach, siłowni i aminokwasach (pełny tekst polskiej piosenki znajdziecie niżej).

Jednak warto zwrócić uwagę na autora oryginalnego wykonu. 18-letni Jordan O'Keefe, agent nieruchomości z Irlandii Północnej, zaśpiewał piosenkę One Direction - Little Things 20 kwietnia 2013 r. Ten występ naprawdę spodobał się jurorom, zbierając 4xTAK. Jordan zaszedł całkiem daleko - wystąpił w półfinałach na żywo, zajął 6. miejsce w Britain's Got Talent i podpisał kontrakt z wytwórnią ROAR Global. Cały czas koncertuje, supportuje i rozwija swoją muzyczną karierę. Filmik CeZika "Polak w brytyjskim Mam Talent" sprawił, że o Jordanie zrobiło się głośno także u nas :)


Polak w brytyjskim Mam Talent, czyli Józef Kania z Grodziska MazowieckiegoJordan O'Keefe w piosence One Direction - 'Little Things' | Britain's Got Talent 2013Polak w brytyjskim Mam Talent - CeZik / TEKST PIOSENKI:

Zjawi się maj
klej spierzesz mi
z milionów dresowych spodni
które zabrudziłeś ty
Otwarto tu dziś
domyślasz się
Siłownię, w której sztangi są
diamentowe
A jak tu jesteś to zjedz
żryj witaminy
a brzydkie dziewczyny
zostaw i cześć!
Przyjmij rano
byle na czczo
Aminokwasu
dwie porcje albo trzy
Nasłuchałeś się tylu bajek
że dobra dieta składa się tylko z jajek
i że słodyczami wyrzeźbisz swój brzuch
Ja chcę cię dodać
za mało, no mam mało
znajomych na Facebooku
Suplementy dawaj tu
aż do ust
wlecą całe
i na stole
nic nie zostanie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze