POLAK oświadczył się ADELE!

2016-11-01 0:59
Adele zaręczyła się z Simonem Koneckim
Autor: fot. Bulls Adele zaręczyła się z Simonem Koneckim

Adele zaręczyła się z Simonem Koneckim. Para jest ze sobą już od pięciu lat i podobno jest już w końcu gotowa na ślub.

Adele zaręczyła się z Simonem Koneckim - to jedna z najgorętszych informacji, która obiegła w weekend brytyjska media. Piosenkarka miała podobno właśnie przyjąć oświadczyny od swojego wieloletniego partnera i ojca swojego czteroletniego syna Angelo Jamesa. Autorka hitu Hello jest ze swoim chłopakiem już od pięciu lat i jeśli pogłoski się potwierdzą, ma zamiar wkrótce stanąć przed ołtarzem.

Adele przyjęła oświadczyny

O planowanym ślubie Adele media dowiedziały się od przyjaciela pary.  - Zdecydowali, że to jest właściwy moment na podjęcie tego kroku. Nie mają jednak zamiaru robić z tego sensacji - zdradził informator. Oznacza to, że raczej nie zobaczymy Adele paradującej z wielkim diamentowym pierścionkiem na palcu. To by nas raczej nie zdziwiło, biorąc pod uwagę to, jak artystka dba o swoją prywatność od początku swojej kariery w show-biznesie.

Chłopak Adele zrobił jej wielką niespodziankę. Tylko Polaka stać na tak romantyczny gest!

Jak na razie Adele nie odniosła się do tych rewelacji. Na wszelki wypadek składamy jednak serdeczne gratulacje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze