Polacy liderem w poszukiwaniu miłości online! Najnowsze badanie TikToka szokuje

2021-02-12 15:58 PO.
Walentynki
Autor: materiały prasowe

Polacy najchętniej wyznają miłość online wśród Europejczyków? Według najnowszego badania TikToka przeprowadzonego przez Censuswide dowiadujemy się, że to właśnie Polacy najczęściej znajdują miłość i przyjaźń w sieci!

Polacy najchętniej wyznają miłość online wśród Europejczyków! Potwierdza to jedno z najnowszych badań TikToka, które zostało przeprowadzone przez Censuswide na próbie ponad 14 tysięcy respondentów. Okazuje się, że Polacy najchętniej spośród wszystkich Europejczyków wyrażają uczucia online. Prawie połowa wykorzystuje w tym celu platformy społecznościowe, na których wyznaje miłość lub sympatię do drugiej osoby. TikTok prezentuje swoje najnowsze badanie przeprowadzone we współpracy z instytutem badawczym Censuswide. 

Social media to dla Polaków ważne miejsce do dzielenia się kluczowymi wydarzeniami w ich związkach takimi jak ślub czy zaręczyny. Do publikowania tego typu postów przyznaje się 3 na 5 dorosłych Polaków. To aż o 10% więcej w porównaniu z innymi krajami objętymi badaniem. Ponad połowa ankietowanych natomiast podzieliłaby się osiągnięciami życiowymi swojego partnera, takimi jak awans zawodowy czy ukończenie studiów. Jak pokazują wyniki badania 36% Polaków otwarcie przyznaje się do nawiązywania relacji w sieci.

Polacy znajdują miłość i przyjaźń w sieci

Polacy są również liderami w poszukiwaniu miłości za pomocą platform społecznościowych - 31% z nich twierdzi, że znalazło partnera online, w porównaniu do zaledwie jednej czwartej (25%) w całej Europie. Polacy znajdują w sieci nie tylko miłość. Dwóch na pięciu respondentów stwierdziło, że platformy społecznościowe pomogły im w znalezieniu przyjaźni, co jest jednym z najwyższych wskaźników w Europie. 

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12
Najnowsze