Walentynki 2021 - życzenia dla niej! Romantyczne wierszyki, które wzruszą ją do łez!

2021-02-13 9:08 PO.
Antyranking prezentów na Walentynki. Tego Polacy NIE CHCĄ dostać od swojej drugiej połówki!
Autor: Unsplash/ pexels

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy artykuł dla wszystkich spóźnialskich panów, którzy jeszcze nie przygotowali najpiękniejszych i najbardziej wzruszających życzeń dla swojej ukochanej drugiej połówki. Jeśli nie macie wybranego walentynkowego wierszyka dla swojej ukochanej, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca.

Walentynki 2021 zbliżają się nieubłaganie. Nim zdążymy się obrócić, świat na pierwszym miejscu postawi na miłość i wszystko ozdobi się przepięknymi kwiatami, czerwonymi sercami, a także, najważniejsze komplementami, których nigdy dość. W tym roku dzień zakochanych wypada w niedzielę, 14 lutego. To jeden z lepszych dni, na jakie mogliśmy trafić. W końcu większość z nas właśnie w weekend ma najwięcej czasu dla swojej ukochanej połówki. Jako że Walentynki zbliżają się wielkimi krokami przygotowaliśmy dla wszystkich spóźnialskich mężczyzn najpiękniejsze walentynkowe życzenia dla niej. Warto pamiętać, że poza drobnym upominkiem nic nie liczy się tak bardzo, jak garść ciepłych słów na Walentynki. Każda osoba mająca problem z wyznawaniem uczuć, powinna śmiało znaleźć w sobie odwagę, a Walentynki są do tego idealną okazję. 

Najpiękniejsze życzenia walentynkowe dla kobiet - to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz chwilę przed dniem zakochanych. Oznacza to, że większość panów poszukuje w sieci najbardziej trafnych i oddających ich uczucia wierszyków miłosnych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was poniżej zestaw najpiękniejszych słów, które z pewnością wzruszą bliską wam osobę do łez.

Walentynki 2021 - życzenia, wierszyki dla niej 

Jesteś dla mnie wszystkim:

słońcem, marzeniem, przyszłością.

Całym moim światem.

Jesteś moją miłością.

----------

Dlaczego o Tobie myślę?

Dlaczego o Tobie śnię?

Jesteś jaka jesteś,

a jednak kocham Cię.

----------

Gdy usłyszysz głos gitary,

a gitara pięknie gra,

to nie pytaj kto Cię kocha...

Bo to zawsze będę ja.

----------

Miłość to słowo piękne i czułe,

miłość na świecie wiecznie trwa,

miłość to znak zakochanych,

lecz czy mi możesz ją dać?

----------

Gdy w cichy wieczór i w cichą noc

Rozbłyśnie księżyc i gwiazdek moc,

Serce me płacze, serce się rwie,

A usta szepczą: - Ja kocham Cię!

Źródło życzeń: wierszykolandia.pl

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze