Pokoje Hotelowe - Yossarian ft. Ofelia Daniels promują książkę Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni! [VIDEO]

2013-02-06 21:27

Pokoje Hotelowe to piosenka Yossariana i Ofelii Daniels, która promuje książkę Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni. Do kawałka, w którym śpiewa znana nam z M jak Miłość Iga Krefft powstał teledysk. W nagraniu możemy podziwiać polską modelkę w samej bieliźnie. Czy utwór podniesie sprzedaż książki? Zobacz na Eska.pl!

Pokoje Hotelowe to piosenka, którą w ramach promocji książki Wszystkie odcienie czerni swoich fanów i przyszłych czytelników poczęstowała Ilona Felicjańska. Kawałek to dzieło Yossariana i Ofeli Daniels, czyli artystycznego wcielenia Igy Krefft znanej z roli Uli Mostowiak w M jak Miłość. W wideo do pierwszego w Polsce soundtracku książki możemy podziwiać także samą autorkę Wszystkich odcieni czerni.

Ilona Felicjańska w nagraniu zaprezentowała się w samej bieliźnie nawiązując w ten sposób do tematyki swojego dzieła. Publikacja modelki ma być polską wersją światowego hitu 50 twarzy Graya.

Czy utwór i teledysk pomogą w sprzedaży Wszystkich odcieni czerni? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!

>>> Ilona Felicjańska śpiewa kolędę. Jak wypadła jako wokalistka? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Pokoje Hotelowe - Yossarian ft. Ofelia Daniels!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze