Pokemon Go - gra przyczyną groźnych wypadków! [TOP 8]

i

Autor: fot. Bulls & fot. YouTube/W3TMAN screen z filmu W3TMAN

Pokemon Go - gra przyczyną groźnych wypadków! [TOP 5]

2016-07-12 18:17

Gra Pokemon Go w kilka dni osiągnęła niespodziewanie dużą popularność! Niestety, najbardziej zapaleni gracze zrobią wszystko, by złapać jak najlepszych bohaterów animacji! Dosłownie wszystko... Najgroźniejsze wypadki - ku przestrodze - podrzucamy Wam na ESKA.pl!

Wypadki w Pokemon Go zdarzają się coraz częściej. Od kilku dni internet zalewają informacje o tym, że wiele osób stało się ofiarą wielu niebezpiecznych sytuacji. I nie trzeba nikogo przekonywać, że winne są niepozornie groźne animowane stworki. Już słyszeliśmy historię o tym że pewien mężczyzna poszukujący Pokemona zginął po upadku z mostu, a młoda dziewczyna znalazła zwłoki. Co jeszcze się wydarzyło? Najbardziej niebezpieczne sytuacje znajdziecie poniżej!

Pokemon Go - wypadki [TOP 5]

Lamar Hickson został oskarżony o spowodowanie jednego z najgroźniejszych wypadków na autostradzie. 26-letni kierowca zatrzymał się na środku dorgi po to, by złapać Pikachu

Jeden z użytkowników serwisu Twitter pochwalił się, że polując na Pokemona złamał kość kończyny górnej. Auuuaaa!

W tym przypadku na szczęście powiedzenie "do wesela się zagoi" ma sens ;)

Podczas gry w Pokemon Go spadłam z chodnika. Mam teraz pięknego siniaka - chwali się Amerykanka:

Kilka osób doznało mocnych oparzeń słonecznych! Wszystko w oczekiwaniu na złapanie ulubionego stworka!

Pokemon Go - gra przyczyną groźnych wypadków! [TOP 8]

i

Autor: fot. YouTube/W3TMAN screen z filmu Pokemon GO Injuries, Robbery, Dead Body Found and Simpsons Prediction!

  • Niektórzy myślą, że ich pupil wywęszy najlepsze Pokemony...

Uwaga - dla niektórych to wideo może okazać się zbyt drastyczne!

 

Pokemon Go na razie nie jest sprzedawane na polskim rynku. Gra, dostarcza dobrej rozrywki i daje powód do wyjścia na spacer lub ogólnie wstanie od monitora komputera. Pamiętajmy, żeby nie stracić jednak kontroli nad swoim życiem. Co sądzicie o grze? Czy jesteście za tym, by Pokemony pojawiły się w polskich miastach? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem! Chętnie poznamy Wasze zdanie ;) 

Trendy, które podbijają media społecznościowe czasami bywają niebezpieczne – na przykład ze względu na wpływ, jaki maja na młodych ludzi. Chociaż dziś zdarza się to rzadziej, jeszcze kilka lat temu z powodu „dążenia do nieskończonej liczby lajków” dochodziło do prawdziwych tragedii. Doskonale ukazuje to film #SELFIE do oglądania za darmo na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>