Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [GŁOSOWANIE]

i

Autor: Screen z youtube.com/watch?v=M2EU0VpwYpY Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [GŁOSOWANIE]

Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [GŁOSOWANIE]

2020-03-03 9:32

Po raz kolejny rozpoczynamy pojedynek youtuberów na ESKA.pl. Bitwy te, weszły w poniedziałkową tradycję. To właśnie w Waszych rękach leżą losy popularnych gwiazd internetu, które tworzą kontent na YouTube. Za naszym pośrednictwem macie szansę jeszcze bardziej docenić osobę, która stworzyła kreatywną produkcję. W siódmym pojedynku Youtuberów biorą udział najgorętsze nazwiska ostatniego weekendu: Lexy Chaplin i Marcin Dubiel. Poznajcie wyniki!

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel to popularni twórcy na YouTubie, którzy zyskali szerokie grono fanów. Lexy tworzy kontent, który trafia do szerokiego grona odbiorców. Youtuberka zaskarbiła sobie serca fanów wplataniem angielskich słów do swoich wypowiedzi. Marcin Dubiel ma wśród internautów ksywę prankster, ale oprócz żartów na swoim kanale również realizuje challange, które są aktualnie na topie. Lexy ma ponad 600 tysięcy subskrypcji, zaś Dubiel niespełna półtora miliona. W siódmym pojedynku youtuberów na ESKA.pl powalczą właśnie Ci influencerzy. Głosowanie trwa do 2 marca, godziny 10:45.

Zobacz: Radio ESKA na YouTube

Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [WYNIKI]

Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [GŁOSOWANIE]

i

Autor: ESKA.PL Pojedynek Youtuberów: Lexy Chaplin vs Marcin Dubiel [GŁOSOWANIE]
Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE