Pogrzeb Kory - kiedy i gdzie została pochowana artystka?

2018-08-08 12:45
Pogrzeb Kory - kiedy i gdzie będzie pochowana artystka?
Autor: fot. WBF Kora

Bardzo wiele osób chce oddać hołd tej wybitnej polskiej artystce. Na ESKA.pl dowiecie się, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kory.

Pogrzeb Kory odbył się kilka dni po śmierci artystki. Kora, czyli Olga Sipowicz, odeszła 28.07.2018 po ciężkiej i trwającej wiele lat walce z rakiem. Wszyscy chcący oddać ostatni hołd wokalistce, która zdobyła sławę z grupą Maanam, powinni dowiedzieć się, kiedy i gdzie została pochowana artystka.

Fani żegnają Korę - 'Jedna z największych gwiazd spadła dzisiaj z mojego nieba'

Pogrzeb Kory - data i miejsce

Szczegóły pogrzebu Kory podali jej bliscy. We wtorek 31 lipca, datę i miejsce pochówku ujawnił na Facebooku Kamil Sipowicz - mąż artystki. Z jego wpisu dowiedzieliśmy się, że uroczystości pogrzebowe wokalistki zaplanowano na środę 08.08.2018 o godzinie 11. Ceremonia odbyła się w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.

Ceremonia pożegnania wielkiej wokalistki była otwarta. Na pogrzebie pojawiły się tysiące fanów, którzy chcieli pożegnać jedną z najważniejszych polskich artystek.

Kora i Maanam - posłuchaj najważniejszych piosenek

Kliknij w poniższą grafikę i przypomnij sobie numery, które przez ponad 30 lat rządziły polską sceną muzyczną.

Maanam
Autor: ESKA Maanam Link: http://www.eskago.pl/radio/special-set
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze