Auto w śniegu

i

Autor: Nur Photo/East News

Pogodowy ARMAGEDON w lutym 2023! Chwila spokoju i BURZA śnieżna

2023-01-31 13:03

Pogoda na przełomie stycznia i lutego będzie dynamiczna. Synoptycy zapowiadają, że czekają nas śnieżyce, silny mróz, a nawet burze śnieżne. To wszystko poprzedzone jednak chwilowym spokojem w atmosferze. Kiedy powinniśmy spodziewać się pogodowego armagedonu? Sprawdzamy prognozy na najbliższe dni. Zima nie powiedziała ostatniego słowa!

Śnieżyce, mróz, a nawet burze śnieżne - prognozy pogody na pierwszy tydzień lutego są już znane. Wszyscy ci, którzy ocieplenie na początku stycznia traktowali jako symboliczny początek wiosny, będą zawiedzeni. Synoptycy zapowiadają bowiem, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i na pewno nie pożegna się z nami wraz z końcem pierwszego miesiąca 2023 roku. Ostatnie dni upłynęły nam pod znakiem silnego ochłodzenia, a także obfitych opadów śniegu. Ten jednak w sporej części Polski nie utrzymał się na powierzchni. Eksperci pogodowi zapowiadają, że początek lutego przyniesie mocny atak zimy, a miesiąc ten może być zdecydowanie najzimniejszym tej zimy. Na horyzoncie siarczysty mróz sięgający nawet 20 stopni na minusie, a także burze śnieżne. Sprawdzamy, co czeka nas w pierwszych dniach lutego. 

Dni wolne dla krwiodawców 2023 - czy będą? Dla kogo i od kiedy obowiązują?

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Pogoda w lutym 2023

Wtorek 31 stycznia przyniesie zmiany w pogodzie. Choć do południa raczej będziemy mogli cieszyć się chwilowym spokojem, a w prognozach raczej mowa o deszczu, niż o śniegu, to w środę mowa już o występowaniu nawet burz śnieżnych. 

Jeśli prognozy prognozy pogody dla Polski nie zmienią się, to pogoda na 5 dni przyniesie nam mnóstwo opadów śniegu - czytamy na stronie FaniPogody.pl.

Czwartek także ma upłynąć pod znakiem obfitych opadów śniegu.

Obecne prognozy wskazują, że od opadów odpoczniemy w piątek, by w nocy z piątku na sobotę do Polski wkroczył kolejny front atmosferyczny - dodają eksperci.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE