Pogoda wiosna 2018 - jak długo będzie ciepło?

2018-05-03 22:53
Pogoda wiosna 2018 - jak długo będzie ciepło?
Autor: Fot. East News/SEBASTIAN CZOPIK/REPORTER Pogoda

Majówka rozpieszcza nas piękną pogodą. Jak długo jednak będzie się ona utrzymywać? Pogoda na wiosnę 2018 na ESKA.pl 

Pogoda na wiosnę 2018 - to od niej zależą nasze weekendowe plany. I chociaż sezon grillowy już trwa, to czy słońce i ciepłe powietrze pozostaną z nami przez resztę wiosny? Niestety, nasze niebo coraz częściej będą przykrywały chmury, a w wielu zakątkach Polski zagrzmi. Jaka będzie pogoda na dalszą część wiosny? Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was specjalny raport.

Pogoda długoterminowa maj 2018 - będzie ciepło? Jaka pogoda w maju?

Autor: brak danych

  Pogoda długoterminowa maj 2018 - prognoza na cały miesiąc jest optymistyczna? Jaka pogoda w maju 2018? Takie pytania zadają sobie osoby, które planują spędzić wszystkie weekendy na świeżym powietrzu lub po prostu zaplanowały sobie urlop w jednym z polskich miast. Okazuje s

Pogoda na wiosnę 2018 - czy będzie ciepło? 

Dla wszystkich, którzy obawiają się, że ciepłe dni dobiegną końca, mamy dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że lato zawitało do nas dużo wcześniej. Temperatura nie spadnie poniżej 19 stopni! Wiąże się to jednak z przykrymi konsekwencjami. Mowa oczywiście o burzach, które będą zakłócać nasz spokój na terenie całego kraju. Gdzieniegdzie z nieba spadnie również grat. 

Pogoda długoterminowa 2018 - kiedy i gdzie najcieplej?

Najcieplejsze dni zaobserwujemy w pierwszej połowie maja i na początku czerwca. Najwyższe temperatury odnotujemy w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Słońce będzie nas rozpieszczać niemal codziennie! Na takie wieści czekali wszyscy. Warto zatem pomyśleć o urlopie w najbliższych tygodniach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze