Pogoda w Polsce październik 2022 - jak będzie? Czy przyjdzie zima? [PROGNOZA]

2022-09-27 10:45
Jesień
Autor: Canva

Czy w październiku 2022 będzie ciepło? Wszyscy z utęsknieniem czekamy na słoneczną aurę i babie lato, jednak prognoza pogody na jesień 2022 nie zapowiada się zbyt optymistycznie. Jaki będzie październik 2022? Sprawdziliśmy!

Jaka będzie pogoda w październiku 2022? Czy w październiku będzie jeszcze ciepło? Nic dziwnego, że prognoza pogody wzbudza dużą ciekawość. Tym bardziej, że pogoda we wrześniu 2022 nas nie rozpieszczała. Pojawiły się pierwsze przymrozki, w górach spadł już śnieg a zamiast słonecznych dni i babiego lata mieliśmy przewagę okresów deszczowych z zachmurzonym niebem. Wielu zastanawia się, czy w październiku 2022 będzie ciepło i czy powróci do nas słoneczna aura. Niestety, długoterminowa prognoza pogody na jesień 2022 nie daje nam zbyt wielu powodów do radości. Powinniśmy wyciągnąć cieplejsze płaszcze i czapki. W październiku warto zabierać też ze sobą parasole.

Babie lato 2022- kiedy będzie? Prognoza pogody nie pozostawia złudzeń!

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Prognoza pogody w Polsce - październik 2022

Kiedy będzie polska, złota jesień? Prognoza pogody na październik 2022 nie wygląda zbyt optymistycznie. Tegoroczna jesień będzie raczej chłodna i deszczowa. Co prawda średnia miesięczna temperatura powietrza w całym kraju zmieści się w zakresie normy wieloletniej z lat 1991-2020, to noce będą naprawdę zimne. W wielu miejscach będą utrzymywać się przymrozki. Co więcej, w październiku możne sporo padać. Opady deszczu, niemal w całym kraju, mają pojawić się już pierwszego dnia miesiąca. Jakakolwiek poprawa pogody ma nastąpić dopiero w drugiej połowie października.

Horoskop na jesień 2022 dla każdego znaku zodiaku. Jaka będzie jesień w twoim życiu?

Sonda
Jaką pogodę lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze