Góry

i

Autor: Albin Marciniak/East News

Pogoda w górach w lipcu 2019 - czego się spodziewać?

2019-07-20 9:41

Góry to jedna z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji. Polacy bardzo często decydują się na wykorzystanie swojego urlopu właśnie tam. Nie ma się co dziwić, w końcu polskie góry to naprawdę piękne miejsce. Na to, by wyjazd był udany składa się jednak wiele więcej czynników. Bardzo istotna jest dobra pogoda. Czego można spodziewać się w lipcu? Czy aura w górach będzie sprzyjać turystom? Sprawdzajcie już teraz na ESKA.pl.

Pogoda w górach w lipcu to najważniejsza kwestia dla wielu osób, które planują spędzić tam swoje wakacje. W tym roku, lato przyszło wyjątkowo wcześnie. Niemalże przez cały czerwiec mieliśmy do czynienia z upałami. Wskaźniki na termometrach sięgały nawet 35 stopni Celsjusza! Początek lipca również przyniósł nam wysokie temperatury, ale i burze z gradem. Planując urlop w górach, warto sprawdzić pogodę już teraz. Polskie góry zachwycają nas swoim krajobrazem i klimatem, więc dobrze, aby brzydka pogoda nie przeszkodziła nam w odkrywaniu ich zalet.

Lipiec 2019 - pogoda w górach

Jeśli chcecie odpocząć od panujących upałów, pogoda w lipcu powinna was zadowalać. Choć sam początek pierwszego tygodnia będzie upalny, to im dalej, tym temperatura będzie maleć. Według synoptyków, temperatury w górach w lipcu nie będą wysokie. Wskaźniki na termometrach będą wskazywać od 18 do do 22 stopni Celsjusza. W połowie miesiąca bardzo prawdopodobne są też opady deszczu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE