Pogoda na wrzesień 2020 - prognoza długoterminowa. Tak upalnej jesieni w Polsce nie było już dawno!

Pogoda 2020
Autor: Pixabay.com

Pogoda na wrzesień 2020. Długoterminowa prognoza już jest! Jakiej pogody możemy spodziewać się zaraz w pierwszym miesiącu po wakacjach? Wysokie temperatury, upalna jesień i znikome opady deszczu? Jak wygląda prognoza pogody we wrześniu 2020? Tak ciepłej jesieni w Polsce nie było już dawno! Sprawdźcie na ESKA.pl!

Prognoza pogody na wrzesień 2020 to coś czego szukasz? Zastanawiasz się, jaka będzie pogoda we wrześniu 2020? Okazuje się, że prognoza pogodowa przygotowana przez Instytut Meteorologii Gospodarki Wodnej zapowiada się znakomicie i zdecydowanie napawa optymizmem wszystkich tych, którzy chętnie nie żegnaliby jeszcze lata. Otóż chociaż wrzesień przywitał nas chłodną i deszczową pogodą to reszta miesiąca ma być bardzo ciepła i słoneczna. Czyżby wrzesień 2020 był przedłużeniem tegorocznego lata, a może w końcu doczekamy się przepięknej złotej polskiej jesieni? Jaka będzie pogoda we wrześniu 2020? Jak wynika z prognozy IMGW będzie on bardzo pogodny i ciepły. Zdaniem meteorologów możemy spodziewać się przepięknych słonecznych dni. Temperatura w przeważającej części kraju ma być powyżej normy, co w praktyce oznacza, że będzie ona przekraczać 20 stopni Celsjusza przez niemal cały wrzesień 2020.  

Pogoda długoterminowa - wrzesień 2020 

Pogoda we wrześniu 2020 ma być bardzo ciepła! Wrócą do nas upały i pojawią się one niemal w całej Polsce. Słoneczną pogodą będziemy mogli cieszyć się szczególnie w połowie miesiąca, ponieważ temperatura w tych dniach września ma wahać się w graniach 25-27 stopni Celsjusza. Możemy także spodziewać się dni, w których temperatura sięgnie ponad 30 stopni C. Druga połowa września będzie zdecydowanie chłodniejsza, jednak nadal będziemy mieć do czynienia z temperaturą około 20 stopni C. Noce będą zdecydowanie zimniejsze, a poranki mgliste. 

Urszula Dudziak słodko-gorzko podsumowuje wypowiedzi Michała Szpaka
Najnowsze