Pogoda na WAKACJE 2019: Polska. Jaka pogoda w czerwcu, lipcu i sierpniu?

2019-07-20 19:34
Pogoda na WAKACJE 2019: Polska. Jaka pogoda w czerwcu, lipcu i sierpniu?
Autor: Lech Gawuc/REPORTER / EAST NEWS Pogoda na WAKACJE 2019: Polska. Jaka pogoda w czerwcu, lipcu i sierpniu?

Prognoza pogody na wakacje 2019 przyda się osobom, które chcą zaplanować urlop w naszym kraju. Jaka będzie pogoda w wakacje 2019? Częściej trzeba się spodziewać deszczu oraz burz czy może jednak słońca i wysokich temperatur? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody na czerwiec, lipiec i sierpień do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

Pogoda na wakacje 2019: Polska będzie dobrym miejscem do wypoczywania? Czy jednak trzeba się spodziewać, że pogoda w wakacje w Polsce 2019 będzie koszmarna? Wiele osób zastanawia się, jaka pogoda w czerwcu, lipcu i sierpniu w wakacje 2019, dlatego najnowsze i najbardziej aktualne przewidywania podrzucamy na ESKA.pl. Prognoza pogody długoterminowa 2019 wyraźnie pokazuje, że najcieplej będzie w województwie dolnośląskim. Na wysokie temperatury mogą liczyć również mieszkańcy Lubuskiego i Mazowieckiego. 

Zobacz: HITY LATA 2019 - piosenki, które będą królowały w wakacje! [LISTA]

Pogoda na WAKACJE - czerwiec 2019

Jaka pogoda w wakacje w czerwcu 2019? W całej Polsce początek miesiąca upalny i bezdeszczowy. Spodziewane są temperatury od 24 stopni Celsjusza w górach, 26 stopni Celsjusza nad morzem po 29 stopni powyżej zera w centralnej i zachodniej Polsce. Po wysokich temperaturach wieczorem spodziewane są przelotne opady deszczu i silne burze, więc uważajcie na siebie i zabezpieczcie potrzebne rzeczy na noc. Nieco niższe temperatury spodziewane są od 17 czerwca. Na termometrach zobaczymy średnio 21-22 maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Na niebie pojawi się również sporo chmur, ale nie powinno z nich padać. Chmury z nieba znikną pod koniec miesiąca. To tylko będzie zwiastować znakomity lipiec.

Pogoda w wakacje 2019 - lipiec w Polsce

Pierwsze dni lipca to w całej Polsce znakomity, wakacyjny klimat. Tak naprawdę pogoda będzie nieco bardziej stabilna niż miało to miejsce w czerwcu. Wysokie temperatury towarzyszyć nam będą przez cały miesiąc. Meteorolodzy przewidują, że na termometrach zobaczymy od 24-32 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Jeśli chcecie spędzić urlop nad morzem, to radzimy zaplanować go od 7 do 18 lipca. Właśnie wtedy w nadmorskich miejscowościach będzie najcieplej. 

Pogoda w wakacje 2019 - sierpień w Polsce

W sierpniu 2019 również możecie liczyć na dobrą pogodę. W ciągu pierwszych dwunastu dni miesiąca spodziewamy się temperatur od 24 do 33 stopni Celsjusza. Później spodziewane jest ochłodzenie, które spowodowane będzie opadamy deszczu. Potrwają one trzy/cztery dni. Na teren całej Polski po deszczowych dniach powróci słońce i względnie wysokie temperatury od 19-26 stopni Celsjusza. Koniec sierpnia to dobry czas, by wybrać się w góry bądź nad morze. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze