Pogoda na marzec 2016: długoterminowa prognoza pogody. Wiosna 2016 za naszym oknem?

2016-03-01 18:09
Pogoda na marzec 2016: jak będzie w marcu 2016
Autor: fot. Bulls Pogoda na marzec 2016: długoterminowa prognoza pogody. Wiosna 2016 za naszym oknem?

Pogoda na marzec 2016 jest optymistyczna? Prognoza pogody na pierwszą i drugą połowę marca, czyli odpowiedź na te pytanie do sprawdzenia na ESKA.pl. Zdradzimy, że wiosna 2016 przyniesie ze sobą dość wysokie temperatury! Najcieplejszym miastem w Polsce będzie Wrocław!

Pogoda w marcu 2016 będzie cieszyć wszystkich, którzy zatęsknili za słońcem? Niestety nie... Mimo że wiosna, niebo w marcu przez większość dni będzie zachmurzone i spodziewane są duże opady deszczu. Prognoza pogody na marzec 2016 jednoznacznie pokazuje, że na tegoroczną wiosnę jeszcze trochę musimy poczekać. Pocieszające jest jednak to, że według synoptyków w jednym z ostatnich dni miesiąca na naszych termometrach zobaczymy aż 15 stopni! Zapewne dla nikogo nie jest zaskoczeniem, iż taka sytuacja będzie mieć miejsce we Wrocławiu!

>>> Kiedy jest zmiana czasu 2016 z zimowego na letni: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]

Pogoda na marzec: 1-14.03.16

Synoptycy alarmują, że to nie koniec zimy! Na szczęście plusowe temperatury nie pozwolą białemu puchowi utrzymać się na powierzchni. Pogoda na pierwsze dwa tygodnie marca będzie bardzo przygnębiająca, dlatego już teraz polecamy najlepszą muzykę, którą znajdziecie oczywiście na ESKA.pl. W dużym skrócie informujemy, że w tym czasie czekają nas wilgotne, szare, ale z minuty na minutę coraz dłuższe dni. Wysokie temperatury napawają nas optymizmem! Ich średnia wyniesie 4 stopnie Celsjusza.

>>> Hity 2016: wiosna. Mamy muzyczne dowody na to, że wiosna już niebawem!

Prognoza pogody marzec: 15-31.03.16

Informacje pogodowe na ostatnie czternaście dni trzeciego miesiąca 2016 roku są w miarę pozytywne. Według meteorologów pojawi się słońce, które rzecz jasna spowoduje podniesienie temperatur na naszych termometrach. W okresie od 15 do 31 marca 2016 średnia temperatur powietrza wyniesie 7 stopni Celsjusza! Takiej sytuacji towarzyszyć będą głównie przelotne opady deszczu. 

Sprawdziliśmy już przewidywane prognozy pogody na kwiecień i jasno z nich wynika, że to właśnie wtedy za naszymi oknami będzie kompletna wiosna 2016. Należy zatem uzbroić się w cierpliwość, a pomogą Wam w tym najlepsze hity! Podrzucamy jeden z nich ;)

 

Najnowsze