Pogoda długoterminowa 2018 - zima już w październiku? Nadciagaja mrozy!

i

Autor: Fot. Piotr Kamionka/REPORTER EAST NEWS

Pogoda na dziś 26.01.2019. Jaka aura w sobotę w Polsce?

2019-01-26 9:04

Jakie dziś będą temperatury? Gdzie będzie najzimniej? Czy z nieba sypnie śniegiem? Sprawdźcie prognozę pogody na ESKA.pl.

Pogoda na dziś 26.01.2019. Jaka aura w sobotę w Polsce? Wszyscy zadajemy sobie takie pytanie na początek weekendu. W ostatnich dniach zima dała się we znaki. Obfite opady śniegu utrudniają poruszanie się po mieście, a bardzo niskie temperatury nie zachęcają do wychodzenia z domu. Jak będzie dzisiaj? Czy czekają nas kolejne opady i termometry wskazujące poniżej zera?

Pogoda 26.01.2019 - śnieg

Przewidywania synoptyków jasno wskazują, że dziś sypnie w całym kraju. Na większości obszarów Polski możemy się spodziewać średnio 3 cm śniegu, ale im dalej na południe, tym będzie go więcej - w Sudetach może spaść nawet do 10 cm! Na zachodzie będzie też bardziej mokro. Może popadać deszcz ze śniegiem. Do tego będzie pochmurno.

Pogoda 26.01.2019 - temperatury

Niemal w całej Polsce przewidywane są ujemne temperatury. Najzimniej, - 6 stopni, w Suwałkach i Białymstoku. W pasie wschodnim i na pojezierzach termometry pokażą średnio od - 4 do - 6 stopni. - 5 w Olsztynie, - 4 w Warszawie i Łodzi, - 6 stopni w Lubline. W centrum i na zachodzie od 0 do - 3. Na południu kraju podobnie: 0 w Katowicach, - 1 w Krakowie, -3 w Zakopanem.

Mapa pogodowa

Bieżące zmiany pogodowe możecie śledzić na poniższej mapce.