Pogoda długoterminowa - spadnie ŚNIEG! Kiedy i w których województwach?

2017-10-30 15:04
Pogoda długoterminowa - spadnie ŚNIEG! Kiedy i w których województwach?
Autor: fot. EAST NEWS Pogoda długoterminowa - spadnie ŚNIEG! Kiedy i w których województwach?

Śnieg spadnie w kilku województwach - IMGW wydało ostrzeżenie! Kiedy i w których miastach spodziewane są opady białego puchu? Przekonajcie się na ESKA.pl

Pogoda długoterminowa - śnieg pojawi się w kilku województwach! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.Trudne warunki pogodowe najbardziej odczują kierowcy i to właśnie oni muszą pomyśleć nad zmianą opon. Już teraz jeżdżąc po górskich drogach trzeba zachować ostrożność. Kiedy spadnie śnieg? Opady w poszczególnych miastach spodziewane są w pierwszym tygodniu listopada 2017 roku. 

Pogoda długoterminowa - śnieg 2017

Śnieg spadł w Zakopanem i to właśnie na tamtejszych drogach spowodował bardzo duże utrudnienia. W dniach 30.10.2017-6.11.2017 obfite opady śniegu spodziewane są w Małopolsce. Jak podało IMGW przyrost pokrywy śnieżnej w rejonach podgórskich od 5-15 cm. Biało ma się zrobić również w samym Krakowie. Termometry w tych dniach pokażą od 2-6 stopni Celsjusza. Nocami temperatura spadnie poniżej zera! Okazuje się, że zima nadeszła szybciej niż przypuszczaliśmy.

Śnieg w listopadzie 2017 spodziewany jest również w województwie Śląskim. Wraz z opadami pojawią się silne podmuchy wiatru wynoszące nawet 90 km/h! Najzimniej w pierwszych dniach listopada będzie w Suwałkach, Warszawie i Rzeszowie. Tu temperatury pokażą od 0-4 stopni Celsjusza.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2017 - jak będzie 1 listopada?

Autor: brak danych

  Pogoda na Wszystkich Świętych 2017 - jak będzie 1 listopada? Wiele osób liczy na to, że będzie ciepło, bezwietrznie, a na niebie pojawi się słońce. Prognoza pogody na 1.11.2017 jest nam znana, więc serwujemy ją na ESKA.pl. Okazuje się, że wychodząc na groby bliskich po

 

Najnowsze