Pogoda długoterminowa sierpień 2018 - prognoza. Jaka pogoda w sierpniu?

2018-08-05 13:06
Pogoda długoterminowa sierpień 2018 - prognoza. Jaka pogoda w sierpniu?
Autor: fot. Lech Gawuc/REPORTER EAST NEWS

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2018? Ile stopni będzie w Polsce? Mamy dla Was miesięczną prognozę pogody na cały wakacyjny miesiąc!

Pogoda długoterminowa - sierpień 2018 zapowiada się znakomicie. Jaka pogoda w sierpniu 2018? Prognoza na 31 dni do sprawdzenia w tym miejscu. Ostatni miesiąc wakacji to praktycznie codziennie ponad 25 stopni Celsjusza i dużo palącego słońca. Wychodzą na świeże powietrze pamiętajcie o tym, by wysmarować swoje ciało nawilżającymi filtrami.

Pogoda długoterminowa sierpień 2018 - Warszawa

Uczniowie marzą o ciepłych, w pełni słonecznych dniach. Na szczęście pogoda przez cały sierpień w stolicy będzie dopisywać. Pierwsze dwa tygodnie to temperatura od 24-29 stopni Celsjusza. Momentami na niebie pojawią się chmury, ale nie powinno z nich padać. Pokropi przelotnie przez cztery dni po 20 sierpnia. Wtedy też pogoda nieco się pogorszy, bo temperatura spadnie do 20 stopni Celsjusza. 

Pogoda sierpień 2018 - Zakopane

Jaka pogoda w górach? Zakopane to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów w tym roku. Po bardzo kiepskim pogodowo miesiącu w stolicy polskich gór miała przyjść poprawa aury. Na lepszą pogodę nie ma co liczyć przynajmniej w pierwszych 10-dniach. Później przez tydzień dużo słońca, a co za tym idzie wysokie temperatury. Momentami spodziewane przelotne opady deszczu. Według najnowszej prognozy pogody w góry najlepiej wybrać się w ostatni tydzień sierpnia i na początku września. Wtedy na niebie nie znajdziecie ani jednej chmury. 

Pogoda sierpień 2018 - gdzie najcieplej?

Jeżeli liczycie na udane wakacje, to wybierzecie się nad polskie morze! W Mielnie i Kołobrzegu praktycznie codziennie ciepło oraz bezdeszczowo, a i temperatura wody całkiem wysoka (ok. 23 stopnie). Najcieplejszym regionem w Polsce w tym czasie jest Dolny Śląsk. Mieszkańcy zobaczą praktycznie codziennie od 26-33 stopni Celsjusza.

Najnowsze