Pogoda długoterminowa w górach: gdzie i kiedy będzie ciepło?

2018-07-10 17:50
Pogoda długoterminowa w górach: gdzie i kiedy będzie ciepło?
Autor: Fot. East News / Albin Marciniak Góry

Czy lato w górach będzie ciepłe? Poznajcie pogodę długoterminową! Przeczytacie ją na ESKA.pl 

Lato nadeszło w pełnej krasie i możemy się nim rozkoszować przez te kilka krótkich miesięcy. Od 22 czerwca wakacje mają również uczniowie szkół. Wolny czas warto spędzić w urokliwym zakątku Polski. Jeśli nie jesteśmy miłośnikami opalania, powinniśmy pomyśleć o wypoczynku wśród skał. Jaka pogoda w górach latem 2018? Czy będzie ciepło? Specjalnie dla was sprawdziliśmy kiedy warto jechać w góry!

Pogoda długoterminowa nad morzem 2018. Gdzie i kiedy będzie ciepło?

Pogoda w górach na lato 2018 - kiedy będzie ciepło w lipcu? 

Zakopane, Krynica Zdrój, Solina, Wisła - te kierunki najczęściej wybierane są przez turystów, którzy decydują się na urlop w górach. W drugim tygodniu lipca w górach będzie umiarkowanie ciepło - od 20 do 24 stopni. Prawdziwe upały zastaną w trzecim tygodniu lipca odpoczywających w okolicach Wisły. Temperatura sięgnie nawet 28 stopni! Utrzymają się nawet do końca miesiąca. 

Pogoda w górach 2018 - czy będzie padać? 

Drugi tydzień lipca zapowiada się deszczowo zwłaszcza w Bieszczadach i okolicach. Załamanie pogody nastąpi 18.07. Nie utrzyma się ono jednak dłużej niż dwa dni. Obfitych opadów deszczu i burz spodziewać możemy się na przełomie lipca i sierpnia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze