Alicja Szemplińska

i

Autor: ESKA

POGADANE Z Alicją Szemplińską. Rzuci muzykę na rzecz aktorstwa?!

2021-11-17 15:10

Alicja Szemplińska to kolejna gwiazda, której koncert możecie obejrzeć w ramach serii ESKA Live. Zwyciężczyni The Voice of Poland nie tylko zaśpiewała, ale również udzieliła szczerego wywiadu Rudemu. Czym prędzej sprawdzajcie POGADANE Z, którego bohaterką jest właśnie Alicja. Tego na jej temat jeszcze nie wiedzieliście!

POGADANE Z Alicją Szemplińską to pozycja, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów tej przezdolnej wokalistki. Tym bardziej, że zdradziła wiele sekretów na temat swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Artystka, która zaprezentowała właśnie hitowy singiel Ej, Stop!, to kolejna gwiazda uwielbianej przez was serii koncertów ESKA Live. Energetyczne show zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland to jednak nie koniec niespodzianek. Młoda gwiazda pojawiła się również w cyklu POGADANE Z, którego prowadzącym jest doskonale znany wam z anteny Radia ESKA Rudy. Wokalistka musiała zmierzyć się z pytaniami, jakie przygotował dla niej prezenter. Nie zabrakło tych dotyczących jej planów zawodowych, jak i takich, za pośrednictwem których dowiedzieliśmy się, jaka Alicja jest naprawdę.

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?

POGADANE Z Alicją

Dlaczego Alicja Szemplińska nie wydała jeszcze płyty? Czy ma to związek z rozpoczęciem przez nią studiów aktorskich, a tym samym planach porzucenia muzyki na rzecz nowej pasji? Na te i wiele, wiele innych pytań Alicja odpowiedziała w ramach serii wywiadów zatytułowanej POGADANE Z. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, czym prędzej odpalajcie to wideo. Będziecie zaskoczeni!

POGADANE Z Alicją. Tego o niej nie wiedzieliście!