Podobał ci się Hot16Challenge Darii Zawiałow? W końcu posłuchasz go w całości!

2020-09-17 11:27 Maksymilian Kluziewicz
Daria Zawiałow
Autor: Piotr Molecki/East News

Ponad milion odsłon na YouTubie - tyle wygenerowała odpowiedź Darii Zawiałow na cieszący się wielką popularnością w tym roku hot16challenge. Dla wszystkich tych, którym wersy wokalistki przypadły do gustu mamy doskonałą wiadomość. Artystka poinformowała, że kawałek będzie dostępny w pełnowymiarowej wersji. O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Daria Zawiałow - hot16challenge w wykonaniu artystki jest jedną z najpopularniejszych odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez Solara. W niespełna pół roku wideo wygenerowało blisko półtora miliona odsłon. Akcja, która podbijała sieć, i w którą zaangażowali się nie tylko wokaliści, ale również twórcy internetowi, miała na celu zebranie jak największej kwoty na walkę z pandemią koronawirusa. Internautom i artystom udało się zebrać ponad trzy miliony złotych! 

Niektóre z zamieszczonych w sieci odpowiedzi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Do tego stopnia, że nakłaniali oni swoje ulubione gwiazdy, by te zamieściły w serwisach cyfrowych swoje gorące szesnastki. W streamingu można znaleźć hot16challenge między innymi w wykonaniu Mery Spolsky, Beaty Kozidrak oraz Kayah. Teraz do tego grona dołączy Daria Zawiałow. Wielbiciele artystki usłyszą jednak więcej, aniżeli na YouTubie. Wokalistka zapowiedziała, że na reedycji krążka Helsinki pojawi się jej hot16challenge w pełnowymiarowej wersji.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Daria Zawiałow - hot16challenge

W środę 16 września Daria Zawiałow opublikowała swój najnowszy singiel Nie Mamy Czasu. Piosenka jest zapowiedzią reedycji doskonale przyjętego albumu Helsinki, który ukazał się w marcu 2019 roku. Z krążka pochodzą takie hity jak Nie dobiję się do ciebie, Szarówka czy Hej Hej. Płyta w rozszerzonej wersji ma się ukazać 2 października. Nie zabraknie na niej nowych utworów, w tym pełnowymiarowej wersji hot16challenge zatytułowanej Daj no. Poniżej przypominamy oryginalną odpowiedź artystki na internetowe wyzwanie.

Najnowsze