Polska płyta ze światowym sukcesem!

i

Autor: canva.com Polska płyta ze światowym sukcesem!

Płyta z Polski ze światowym sukcesem! O jaki krążek chodzi?

2022-06-28 13:47

Polska płyta bije rekordy popularności na całym świecie. Najnowsza płyta jednego z topowych polskich raperów trafiła na listę najczęściej słuchanych premierowych albumów od 24 do 26 czerwca. Polska pozycja zajęła w notowaniu ósme miejsce. Domyślasz się o jaki krążek może chodzić? Przeczytaj artykuł by dowiedzieć się, który artysta może pochwalić się imponującym osiągnięciem

Polska płyta trafiła na listę najpopularniejszych premier z całego świata. Stoi za tym White 2115, który 24 czerwca wypuścił swój czwarty studyjny album pod tytułem Pretty Boy. Płyta składa się z 14 nowych utworów z gościnnym udziałem m.in. Białasa czy Kinny’ego Zimmera oraz dwóch bonusowych kawałków,  które wcześniej zostały wypuszczone jako single. White 2115 trafił na tę samą listę co między innymi Chris Brown czy Conan Gray. Artysta zdobył w notowaniu opublikowanym przez Spotify ósme miejsce.

White 2115 - jak się nazywa, wiek, wzrost, piosenki, dziewczyna, kariera. Kim jest?

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

White 2115 - Pretty Boy

24 czerwca ukazał się długo wyczekiwany, piąty album rapera zatytułowany Pretty Boy.

Sonda
Lubisz piosenki White'a 2115?

White 2115 - kim jest?

White 2115 to raper związany z wytwórnią SBM Label. Artysta zyskał popularność dzięki wakacyjnym kawałkom takim jak California czy Porsche. Współpracował z gigantami sceny rapowej takimi jak Białas, Mata, Żabson czy Bedoes. 31 sierpnia 2018 ukazał się jego debiutancki album pod tytułem Rockstar. Obecnie ma na koncie 5 krążków. Brał również udział w akcji Hotel Maffija oraz Hotel Maffija 2. W 2021 roku został ogłoszony trzecim najpopularniejszym artystą w Polsce przez Spotify.