Pezet i Onar

i

Autor: SpontanProductions

Płomień 81 znowu zaskakuje! To będzie jedyny taki koncert

2020-06-17 11:13

Jedyny i niepowtarzalny koncert Płomień 81 już wkrótce! Pezet i Onar premierowo wykonają na żywo numery z wydanej w marcu płyty Szkoła 81. Kiedy dokładnie odbędzie się muzyczne wydarzenie? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl!

Koncert Płomień 81 już w 2020 roku! Dokładnie 17 czerwca odbędzie się pierwszy z koncertów zorganizowanych w ramach cyklu True Music. Pezet i Onar premierowo wykonają na żywo numery z wydanej w marcu płyty Szkoła 81. Technicznie wydarzenie zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach – od profesjonalnego nagłośnienia po specjalnie zaprojektowane na ten występ wizualizacje i dodatkowe efekty. Z natury nie lubię chodzić na kompromisy. Po premierze Szkoły 81 czekaliśmy na projekt, który w pełni sprosta naszym wyobrażeniem o premierowym zagraniu tego materiału w obecnych realiach – mówi Pezet. Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu Streaming from Isolation, gdzie łączono fanów i artystów podczas domowych spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję. Teraz True Music wraca do miłośników hip hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online – z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie. True Music to zupełnie nowy kierunek dla koncertów online.

Sonda
Czy wyobrażasz sobie koncert, na którym uczestnicy zachowują między sobą 2-metrowy dystans?

Płomień 81 - transmisja koncertu na żywo 

Transmisja koncertu duetu Płomien 81 rozpocznie się 17 czerwca o godzinie 20:00 na kanale: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/

Marcin Sójka w Domowym Graniu! Poczujcie koncertowy klimat