PlayStation 5 będzie ogromna? Znamy rozmiary nowej zabawki od Sony

2020-07-13 14:00 JJ
PlayStation 5 będzie ogromna? Znamy rozmiary nowej zabawki od Sony
Autor: YouTube PlayStation PlayStation 5 będzie ogromna? Znamy rozmiary nowej zabawki od Sony

PlayStation 5 będzie sporych rozmiarów. Będziemy musieli kupić większe szafki RTV? Jest takie prawdopodobieństwo. Sony postanowiło ujawnić wymiary swojego nowego dziecka. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

PlayStation 5, które zostało zapowiedziane w tym roku bije rekordy popularności, wśród fanów japońskiej konsoli. Pierwsze szczegóły pojawiły się już o nowym modelu do gier. Znamy już cenę, datę premiery a także gry, które będą dostępne na PlayStation 5. Zdaniem wielu internautów urządzenie jest naprawdę duże, co wzbudza obawy wśród graczy. Czy to oznacza, że najprawdopodobniej będziemy musieli zaopatrzyć się w nowy mebel specjalnie pod PlayStation 5?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PlayStation 5 - wymiary nowej konsoli

W sieci pojawiło się zdjęcie nowej konsoli prosto z fabryki. Na fotografii, która została zamieszczona na koncie PS5 Only, widzimy trzech mężczyzn, z czego jednen z nich trzyma w swoich rękach najnowszy model. Internauci komentują, że nowa zabawka od Sony jest wielka jak księga, lub przypomina ogromny puchar piłkarski. PS5 najprawdopodobniej będzie największą konsolą w historii i wygląda na to, że trzeba będzie albo przewiesić telewizor na ścianę, albo kupić większą półkę RTV.

Najnowsze