Playstation 4 - GRY za darmo: SIERPIEŃ 2020. Jakie gry na PS4?

2020-08-01 8:40 JJ
PS 4: znamy sierpniowe gry za darmo. Jak zdobyć kultowe produkcje na swoją konsole?
Autor: canva.com PS 4: znamy sierpniowe gry za darmo. Jak zdobyć kultowe produkcje na swoją konsole?

Sierpień to kolejny miesiąc, w którym PlayStation Plus na konsolach PlayStation 4 udostępni użytkownikom kultowe produkcje. W co zagramy za darmo? Szczegółów szukajcie na ESKA.pl.

Playstation 4 - GRY za darmo: SIERPIEŃ 2020. Jakie gry na PS4? Nie dwie, a aż pięć gier możecie zgarnąć za darmo w PS Plus! Jest jednak jeden warunek. Przypominamy o jubileuszowym prezencie dla abonentów PlayStation Plus. Jeżeli w pierwszych dniach sierpnia dołączycie do subskrypcji, to będą czekać na Was NBA 2K20, Rise of Tomb Raider, a także Erica. Jednak, jeżeli już jesteście abonentami, to dalej możecie skorzystać z opcji pobrania za darmo dwóch gier w prezencie od PlayStation Plus. Co ciekawe, niektórzy subskrybenci PS Plus, otrzymali ostatnio doładowanie konta w wysokości 40 PLN. Wszystko wskazuje na to, że Sony postanowiło w ten sposób nagrodzić stałych abonentów. Jakie gry są za darmo do pobrania w sierpniu?

TOP 5 Najlepszych gier lutego: SuperNERD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PS4: gry za darmo sierpień 2020

Ogromna niespodzianka czeka fanów Call of Duty. PlayStation Plus udostępnia produkcję za darmo już od 28 lipca 2020 roku. Co ciekawe, oprócz Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Bestseller z 2009 roku będzie w technologii HDR i 4K. Zremasterowana wersja została ulepszona l tekstury i nowe technologie oświetleniowe. Jednak nie ma co liczyć na tryb wieloosobowy. Abonenci będą mogli również zagrać w Fall Guys: Ultimate Knockout. Wieloosobowa gra, która polega na wykonywaniu dziwnych zadań w taki sposób, aby zdobyć jak największą liczbę punktów. Jeżeli chcemy wygrać, musimy pokonać 99 innych uczestników. Fall Guys swoją premierę ma właśnie 4 sierpnia i od razu będziecie mogli grę pobrać na swoją konsolę za darmo. 

Najnowsze