Playmobil. Film - piosenka Beaty Kozidrak z hitowej animacji. Co to za utwór?

2019-08-19 14:54
Playmobil. Film - piosenka Beaty Kozidrak z hitowej animacji. Co to za utwór?
Autor: Kino Świat / Materiał Prasowy Playmobil. Film - piosenka Beaty Kozidrak z hitowej animacji. Co to za utwór?

Ze skrzydłami motyla i czarodziejską różdżką – Beata Kozidrak znów zaskakuje! Gwiazda polskiej sceny zaśpiewała piosenkę do animacji Playmobil. Film. Podrzucamy utwór debiutującej w dubbingu artystki. Razem z nim pojawił się teledysk. Zobaczcie sami sprawdzając na ESKA.pl

Playmobil. Film - piosenka Beaty Kozidrak z hitowej animacji jest już znana! Mało tego, że legendarna artystka jest wykonawczynią oficjalnego utworu, to jeszcze użycza ona głosu jednej z bohaterek. I to nie byle jakiej! Odtwórczyni takich hitów, jak m.in. Szklanka wody, Ta sama chwila, Myśli i słowa czy Biała Armia, w Playmobil. Film wcieliła się w postać żywiołowej Wróżki Chrzestnej, która pomaga głównej bohaterce odnaleźć zaginionego brata. 

Playmobil. Film - piosenka Beaty Kozidrak

Poza debiutem dubbingowym Kozidrak dała też gwiazdorski pokaz muzycznego talentu, wykonując promujący film utwór Płyń jak rzeka. Powstała piosenka, która – co tu kryć – ma tę czarodziejską moc! Zapraszamy do oglądania i słuchania. Premiera filmu już 23 sierpnia.

Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

(informacja prasowa: Kino Świat)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze