Play dla WOŚP 2019 - na czym to polega?

2019-01-13 21:34 k.w.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - WOŚP - Eska - Eska.pl
Autor: Kuba Adamiak

Już 13 stycznia 2019 odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W jaki sposób Play wspiera WOŚP w tym roku?

Play dla WOŚP 2019 - na czym to polega? Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Po raz kolejny akcję będzie wspierać Play. W jaki sposób operator komórkowy pomoże zebrać środki na szczytny cel, w tym roku?

WOŚP 2019 PLAY LIVE SHOW - gdzie i jak oglądać?

Play dla WOŚP 2019

Play po raz kolejny organizuje tzw. Play Live Show. Podczas interaktywnego programu rozrywkowego na żywo, będziemy mogli zobaczyć gwiazdy polskiego YouTube'a. Już 13 stycznia od godziny 14, na stronie www.playdlawosp.pl oraz na kanale Play na YouTube zostanie uruchomiona transmisja na żywo. W jej trakcie będą prowadzone wywiady z gwiazdami telewizji i internetu oraz aukcje na rzecz WOŚP. Zaproszeni goście przygotowali prywatne przedmioty, które będzie można wylicytować.

Play Live Show 2019

W Play Live Show wystąpią: Martin Stankiewicz, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Red Lipstick Monster, Szczesliva, Szafeczka, Człowiek Warga, Łukasz Jakóbiak, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy, Rezi i Paulina Lisie Piekło. Play Live Show potrwa od 14 do 19. Im więcej osób obejrzy program, tym więcej środków powędruje na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najnowsze