Płatny TikTok

i

Autor: Canva

Płatny TikTok pewniakiem. Kto i ile będzie musiał zapłacić?

2023-03-10 12:37

Zwiększenie zaangażowania twórców, monetyzowanie treści oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów - to wszystko ma zapewnić abonament na TikToku. Aplikację czeka ogromna rewolucja, która na dobre może wpłynąć na przyzwyczajenia użytkowników. O co dokładnie chodzi? Czy TikTok będzie płatny? Ile trzeba będzie wydać?

Płatny TikTok już niedługo stanie się rzeczywistością. Do tej pory fani aplikacji mogli oglądać nieograniczoną liczbę filmów bez ponoszenia kosztów. Żaden z użytkowników nie musiał martwić się opłatami, ponieważ nie istniało coś takiego jak abonament TikToka. Jednak informacje, które zostały opublikowane przez twórców aplikacji sugerują, że już niedługo się to zmieni. TikTok udostępni możliwość zaoferowania użytkownikom dostępu do płatnych treści. Twórcy będą mogli monetyzować swoje filmy. Do tej pory ich zarobki z aplikacji opierały się głównie na współpracach z markami oraz giftach od fanów. Jednak TikTok zdecydował się wyjść im naprzeciw i udostępnił całkiem nowy sposób zarabiania, który będą mogli dostosować do swoich preferencji oraz widzów. Oficjalny komunikat platformy społecznościowej zapowiada spore zmiany w aplikacji!

WhatsApp - twoja aplikacja może mieć wirusa! Lepiej sprawdź swój telefon

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

TikTok Premium - o co chodzi?

Wkrótce w aplikacji pojawią się płatne treści, które otrzymają jedynie osoby opłacające anonament. TikTok wprowadza nową funkcję - Serie. Celem aktualizacji jest m.in. monetyzowanie treści oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów. Twórcy na TikToku będą mogli tworzyć content z tzw. górnej półki, za który będą pobierali opłaty. Użytkownicy, którzy zdecydują się na wykupienie dostępu do płatnych treści będą mogli mieć dostęp do nawet 80 filmów o długości 20 minut.

Płatny TikTok - ile trzeba zapłacić?

Wysokość opłat za TikTok Serie najprawdopodobniej nie będzie z góry narzucona przez popularną aplikację. Twórcy będą mogli wybać stawkę z przedziału od 1 do 190 dolarów amerykańskich, czyli do około 850 złotych. Dzięki Płatnej subskrypcji dostaną oni dostęp do ekskluzywnych treści, których nie zobaczą pozostali. Zarobek ma także skłonić większą liczbę twórców do publikowania nowych treści.

TikTok - jak zarabiać? 5 metod na przypływ gotówki z aplikacji

Sonda
Masz konto na TikToku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE