Challenge Justina Biebera podbija sieć. To może być trend 2021 roku

Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber doskonale wie jak kreować trendy. Pamiętacie posty piosenkarza z 2011 roku, kiedy uprawiał planking wszędzie tam, gdzie było to tylko możliwe? Kanadyjski wokalista zamieścił na swoim Instagramie nowe zdjęcie w charakterystycznej pozie i rozgrzał sieć do czerwoności. Fani nadesłali artyście liczne zdjęcia w tym samym ułożeniu.

Justin Bieber - nowy challenge piosenkarza ma szansę stać się trendem 2021 roku. Pamiętacie modę na planking? Bardzo możliwe, że dzięki jednemu postowi zamieszczonemu na Instagramie kanadyjski wokalista wskrzesił trend z przełomu 2011 i 2012 roku. Planking to nic innego jak zabawa polegająca na kładzeniu się w miejscach publicznych, na brzuchu, twarzą w dół i z rękami wyciągniętymi wzdłuż ciała, a następnie fotografowaniu się w takiej pozie i wrzucaniu zdjęcia do mediów społecznościowych. Justin Bieber był jednym z największych fanów tej aktywności, znacząco wpływając na jej popularyzację wśród użytkowników sieci z całego świata. Piosenkarz fotografował się w charakterystycznej pozie wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Fani z pewnością pamiętają jego zdjęcia na betonowym słupku czy też na blacie kuchennym. Możliwe, że za sprawą kolejnej takiej fotki Justin sprawił, że po dziesięciu latach trend, jak to często bywa w modzie, nagle powróci. Sądząc po liczbie zdjęć opatrzonych użytym przez Biebera hashtagiem, możemy być przygotowani na plankingmanię.

Planking trendem w 2021?

- 2021. Planking powraca - napisał Justin Bieber pod zdjęciem, które przedstawia go leżącego brzuchem na niewielkiej pufie z rękoma ułożonymi wzdłuż tułowia. Wystarczyło niewiele czasu, by fotografię polubiło blisko półtora miliona użytkowników Instagrama. Pod hashtagiem #2021plank można znaleźć już ponad tysiąc zdjęć, na których widać jak obserwujący profil wokalisty również bawią się w planking. Co ciekawe, część z nich artysta udostępnił już na swoim profilu przy użyciu funkcji stories. Czy planking zajmie miejsce morsowania i wywalczy tytuł trendu 2021? Czas pokaże.

Najnowsze