PlanBe piosenką Marsjanin otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze!

2021-10-07 13:03
PlanBe piosenką Marsjanin otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze!
Autor: @dscll / Warner Music Poland / materiał prasowy PlanBe piosenką Marsjanin otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze!

Marsjanin - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się PlanBe. Młody raper rozpoczyna tym samym nowy etap w swojej karierze mocnym uderzeniem. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się oglądając już teraz.

PlanBe - piosenka Marsjanin stanowi nowy początek w karierze młodego rapera. Tajemnicze wpisy w social media, tysiące polubień pod postami, setki komentarzy i strona odliczająca do 7 października. Wszystko to można było zaobserwować w ostatnich dniach wokół PlanaBe. Punktualnie o godzinie 13:00 odliczanie zostało zakończone i światło dzienne ujrzał singiel Marsjanin, utwór pojawił się równocześnie na YouTube oraz w serwisach streamingowych. 

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

PlanBe - piosenka Marsjanin

Przymiotnik nowy przy tej okazji pojawi się wielokrotnie, ponieważ poza nowym singlem mamy do czynienia z rozpoczęciem nowego rozdziału w karierze artysty – PlanBe dołącza do nowej wytwórni i od tej pory związany jest z Warner Music Poland. Nowa jest także forma pracy nad albumem, cały zbliżający się krążek wyprodukował Sir Mich - znany i ceniony producent oraz multiinstumentalista.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Współpraca między tymi dwoma artystami zaowocowała projektem różnorodnym, a zarazem spójnym. „Marsjanin” to dopiero pierwsza odsłona tego co PlanBe przygotował dla słuchaczy, pierwsza za to wzbudzająca apetyt na dalsze single. Utwór zobrazowany jest klipem na podstawie scenariusza przygotowanego przez samego PlanaBe, reżyserią i montażem zajął się Michał Palikot - efekty zobaczyć można na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Materiały zza kulis powstania tego video znaleźć można na TikToku: https://www.tiktok.com/@planbeofficial, aby być na bieżąco warto również dołączyć do zamkniętej grupy PlanBe.Club: https://www.facebook.com/groups/4341210812661918.

Najnowsze