Pitbull, Snoop Dogg i Faithless - cover na pianinie lepszy niż oryginał

2017-12-04 15:02
Pitbull, Snoop Dogg i Faithless - cover na pianinie lepszy niż oryginał
Autor: fot./screen/youtube.com/Northern Life Magazine Pianista na ulicy Manchesteru

Ten filmik staje się nowy hitem internetu! Na ESKA.pl zobaczycie faceta, który po mistrzowsku gra Pitbulla, Snoop Dogga i Faithless, a jego cover jest lepszy niż oryginał!

Pitbull, Snoop Dogg i Faithless - między innymi hity wykonywane przez tych muzyków gra pewien klawiszowiec. Trzeba przyznać, że jego cover na pianinie jest lepszy niż oryginał! Wiązanka piosenek po mistrzowsku zagranych przez tego muzyka staje się hitem internetu i nic w tym dziwnego gdyż jego umiejętności naprawdę robią wrażenie!

Rapujący ksiądz - ślub, który każdy zapamięta!

Autor: brak danych

To wideo podbija internet. Ksiądz-raper i tańcząca młoda para to prawdziwy hit.

Hity coverowane na pianinie

Wideo zostało nagrane przez przechodnia w Manchesterze. Widzimy jak przy pianinie wystawionym przed jednym ze sklepów muzycznych zasiadł mężczyzna w granatowej kurtce. Mógłby zagrać cokolwiek ale zdecydował się na największe hity pop i hip-hop. Słyszymy więc jego covery utworów wykonywanych oryginalnie między innymi przez Pitbulla, Snoop Dogga, Faithless, 2Paca czy słynny zespół Cascada. Zaś ostatni kawałek na pewno Was zaskoczy :)

Lista piosenek z nagrania

Ten cover na pianinie jest lepszy niż oryginał co docenili słuchacze. Wiele osób zaczęło kłaść na pianinie pieniądze w nagrodę za niesamowity występ! Ciekawe kim jest uliczny grajek i czy jeszcze o nim usłyszymy?

Poniżej znajdziecie zaś oryginały wszystkich zagranych przez niego utworów:

I ostatni :)

Dzieciak ze Stranger Things śpiewa Bruno Marsa

Autor: brak danych

Bruno Mars w wykonaniu bohatera Stranger Things? Fani serialu na pewno nie zapomną tego coveru! Posłuchajcie na ESKA.pl!

 

Najnowsze