Piraci z Karaibów - piosenka He's Pirate w nowej wersji!

2017-05-31 15:53
Piraci z Karaibów - piosenka He's Pirate w nowej wersji!
Autor: fot. okładka płyty soundtrack Piraci z Karaibów Dimitri Vegas & Like Mike - He's Pirate

Piraci z Karaibów - piosenka z filmu w odświeżonej wersji robi furorę! Czy będzie to jedna z najpopularniejszych wersji tego legendarnego hitu? Sprawdźcie, słuchając już teraz na ESKA.pl

Piraci z Karaibów - piosenka z filmu pojawiła się w nowej, imprezowej wersji! Tym razem główny motyw przewodni opowieści, której bohaterem jest Jack Sparrow, został zremiksowany przez duet Dimitri Vegas & Like Mike! He's Pirate w ich wykonaniu ma szansę stać się wielkim przebojem na listach hitów. Sami artyści w niedawno udzielonym wywiadzie powiedzieli: - Dla nas stało się to bardzo ważne, by pokazać szacunek do oryginału. Naszym zadaniem było zachowanie klimatu i atmosfery, a przy okazji dać odrobinę siebie.

Piraci z Karaibów - piosenka He's Pirate 

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to najnowsza część filmu bijącego kolejne rekordy. I właśnie na potrzeby nowej części przygód powstała nowa wersja hitu He's Pirate. Znalazła się ona również jako nr 18 na ścieżce dźwiękowej pt. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. Wersję podrzucamy Wam również na ESKA.pl!

Hans Zimmer vs Dimitri Vegas & Like Mike - He's Pirate

 

He's Pirate to utwór, który w oryginale pojawił się  w 2003 roku. Jego autorami są Hans Zimmer oraz Klaus Badelt. Kawałek powstał wówczas do części Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Singiel legendarnych kompozytorów stał się jednym z najpopularniejszych motywów w muzyce. Oficjalne remiksy He's Pirate w 2006 stworzył Tiesto, podbijając przy tym listy hitów w Belgii, Danii, Holandii i Finlandii. Jeszcze bardziej popularna stała się wersja z 2009, producenta znanego jako Scotty. Do dziś możecie ją usłyszeć na antenie Radia ESKA!

 

Jeśli widzieliście już film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, oglądajcie inne produkcje o bezwzględnych korsarzach! Na eskaGO znajdziecie serial Crossbones: Herb piratów o szpiegu, który próbuje wkraść się w łaski Czarnobrodego.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze