Piotruś. Wyprawa do Nibylandii: soundtrack z piosenkami Lily Allen

2015-10-09 11:51
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
Autor: print screen YouTube Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii - na soundtracku filmu znajdą się aż dwie nowe piosenki od Lily Allen. Posłuchaj utworów Something's Not Right oraz Little Soldier przed premierą filmu Piostruś. Wyprawa do Nibylandii. 

Lily Allen wydała dwie nowe piosenki: Something's Not Right oraz Little Soldier. Oba utwory zostały napisane na potrzeby filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii i pojawią się na jego soundtracku. Piosenki można już teraz znaleźć w sieci (nagranie audio do odtworzenia poniżej tego artykułu). Dodajmy jeszcze, że oba kawałki Lily Allen nagrała przy współpracy z Tim Rice-Oxley'em z zespołu Keane. Grupa Keane to indierockowa formacja, która na rynku muzycznym funkcjonuje już od 1995 roku. 

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii - data premiery filmu z piosenkami Lily Allen

Opowieść przedstawiona w filmie to historia Piotrusia Pana, osieroconego chłopca, który nie chce dorosnąć. Piotruś spędza pełne przygód dzieciństwo na magicznej wyspie nazywanej Nibylandią. Tytułową postać portretuje Levi Miller, dla którego film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii to debiut aktorski. W głównych rolach występują też Hugh Jackman jako Czarnobrody oraz Garrett Hedlund jako młody kapitan Hook. Polska premiera filmu została zapowiedziana na 23 października 2015 roku. 

Lily Allen - kiedy nowa płyta?

Dwie piosenki do filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii to jak na razie jedyne nowości muzyczne w karierze Lily Allen od czasu wydania jej ostatniego albumu Sheezus. Krążek zaliczył premierę w maju 2014 roku. Czy Something's Not Right oraz Little Soldier pojawią się na kolejnej płycie artystki? Niestety artystka nie zdradza szczegółów  dotyczących nowego albumu. 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze