Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

i

Autor: Fot. WBF Obsada serialu Na Noże

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

2016-09-28 1:00

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl

Na noże to nowy serial obyczajowy stacji TVN. Głównym bohaterem jest Jacek Majchrzak (w tej roli  - Wojciech Zieliński). To fenomenalny kucharz, ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację. Stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. U swego boku ma też oddanych przyjaciół. Jednak jego główny rywal Darek Zimoląg (późniejszy Dario Boretti - w tej roli Piotr Stramowski) z powodzeniem utrudnia realizacje marzeń Jacka.

Kim jest Piotr Stramowski?

Piotr Stramowski jest polskim aktorem młodego pokolenia. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie i z powodzeniem realizuje swoją aktorską pasję. Pomijając epizodyczne role w serialach Piotr Stramowski grał psychiatrę w Na dobre i na złe. Wystąpił też w kilku filmach, ale największą popularność zdobył grając w Pitbullu w reżyserii Patryka Vegi. 11 listopada do kin wejdzie druga część filmu, w której ponownie zobaczymy Stramowskiego.

Kim jest Wojciech Zieliński?

Wojciech Zieliński swoją karierę zaczynał w 2003 roku. Początkowo dostawał małe role, ale nawet wtedy potrafił zwrócić na siebie uwagę widza. Później przyszedł czas na większe role. Wojciech Zieliński zagrał m.in. w serialu Prokurator, czy takich filmach jak: Służby specjalne, Pokłosie oraz Kamienie na szaniec.