Piotr Rogucki pląsa jak dziewczynka w kryminalnym teledysku Darii Zawiałow

2017-10-13 16:03
Piotr Rogucki tanczy
Autor: youtube.com/daria zawiałow Piotr Rogucki tanczy

Piotr Rogucki wystąpił w teledysku Darii Zawiałow i tą rolą na pewno zaskoczy fanów zespołu Coma. Sam teledysk też jest ciekawy!

Piotr Rogucki, twardziel z zespołu Coma pląsający jak dziewczynka z teledyski Sia? Wydaje się niemożliwe, a jednak, mamy to na filmie!  A dokładnie w popowym teledysku do piosenki Darii Zawiałow "Na skróty" gra jedną z głównych ról. To co robi mu Daria Zawiałow może szokować, ale nie bardziej niż radośnie tańczący Roguc. Muzyk znany również z programu Must Be the Music skradł całą naszą uwagę - zobaczcie sami!

Piotr Rogucki Daria Zawiałow

Teledysk pokazuje sensacyjną historię porwania i próby morderstwa właśnie na Piotrze Roguckim. Sama historia jest przerywana scenami tańca, które zupełnie nie pasują do reszty mrocznego teledysku, przez co tworzą bardzo niepokojącą atmosferę. Ale same sceny tańca wyjęte z kontekstu są bardzo radosne. Takiej twarzy Roguckiego jescze nie znaliśmy!  Ujawnił swój nowy talent - do tańca nowoczesnego.

 

 

 

Na jego obronę mamy to, że w stylu Maddie Zieggler (czyli właśnie dziewczynki z teledysku Sia) tańczył już Shia LaBeouf i to w bieliźnie. Zobaczcie cały teledysk Darii Zawiałow.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze