Piotr Nowak złamie wiele dziewczęcych serc! Kim jest uczestnik Voice Kids 2?

2019-02-17 11:02
Piotr Nowak - kim jest uczestnik Voice Kids 2?
Autor: Voice Kids 2 Piotr Nowak - kim jest uczestnik Voice Kids 2?

Piotr Nowak to jeden z uczestników Voice Kids 2. Kogo zachwycił chłopiec? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Piotr Nowak - kim jest uczestnik Voice Kids 2? Bez wątpienia już od pierwszych dźwięków zrobi na was wrażenie! Jego czystą barwę głosu podczas śpiewania docenili trenerzy, najbardziej Cleo i Dawid Kwiatkowski. To właśnie oni odwrócili swoje czerwone fotele. Ciekawe, jak daleko dojdzie Piotr Nowak w Voice Kids 2!

Piotr Nowak - kim jest?

Piotrek to uroczy 14-latek z Gdyni. Młody przystojniak z szelmowskim uśmiechem złamie pewnie nie jedno dziewczęce serce. Trudno się dziwić bo Piotrek to typ uroczego buntownika, który do tego jest świetnie radzi sobie na murawie. Od dziecka trenuje piłkę nożną. Nie przeszkadza mu to jednak realizować się również w śpiewie. W końcu jeśli nie będzie w stanie ostatecznie wybrać swojej drogi, zostanie śpiewającym piłkarzem. 

W Voice Kids 2 w Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewał utwór pt. Na zawsze, zasiadającego na fotelu trenera, Dawida Kwiatkowskiego. 

9-letnia Pomorzanka zachwyciła jurorów. Ma szansę wygrać The Voice Kids 2?

Piotr Nowak odpadł z rywalizacji o finał, ale występ w programie otworzył już młodemu wokaliście drogę do dalszej kariery.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze