Piotr Kupicha: żona, piosenki, wiek, dzieci, gdzie mieszka, wzrost

2022-08-20 19:07
Piotr Kupicha: żona, piosenki, Ninja Warrior, dzieci, gdzie mieszka, wzrost, ile ma lat. Kim jest wokalista zespołu Feel?
Autor: WBF Piotr Kupicha: żona, piosenki, Ninja Warrior, dzieci, gdzie mieszka, wzrost, ile ma lat. Kim jest wokalista zespołu Feel?

Piotr Kupicha jest wokalistą zespołu Feel. Na początku XXi wieku rozkochał w sobie miliony kobiet. Prawie każdy z nas zna przebój A gdy jest już ciemno. Nie każdy jednak zna jego prywatne życie. W związku z tym podrzucamy najważniejsze informacje o artyście na naszej stronie.

Spis treści

 1. Piotr Kupicha: żona
 2. Piotr Kupicha: piosenki
 3. Piotr Kupicha: dzieci
 4. Piotr Kupicha: gdzie mieszka
 5. Piotr Kupicha: wzrost
 6. Piotr Kupicha: ile ma lat 

Piotr Kupicha: żona, piosenki, dzieci, gdzie mieszka, wzrost, ile ma lat, czyli najbardziej intrygujące kwestie. Kupicha jest absolwentem Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych. Mając 16 lat rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej. Chwile później zadebiutował jako członek zespołu Sami. Od 2005 roku związał się z zespołem Feel, a w 2007 utworem A gdy jest już ciemno wraz ze swoim bandem otrzymał Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival. Był uczestnikiem programu Polsatu Tylko nas dwoje, a także trenerem zwycięskiej drużyny w pierwszej edycji muzycznego show Bitwa na głosy w Telewizyjnej Dwójce. Wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych przeznaczył na budowę Hospicjum Cordis w Katowicach. 

Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Piotr Kupicha: żona

Piotr Kupicha był dwukrotnie żonaty. Pierwszy raz z Agatą Fręś od 2005 do 2013 roku. W 2018 roku ponownie wziął ślub z Eweliną Sienicką.

Piotr Kupicha: piosenki

Piotr Kupicha wylansował kilkanaście hitów, które podbiły listy przebojów, w tym również Gorącą 20. Te najbardziej znane to:

 • Pokonaj Siebie
 • Pokaż mi niebo
 • Poczuj to
 • Pokaż na co CIę stać
 • Jak anioła głos
 • A gdy jest już ciemno
 • W odpowiedzi na Twój list
 • Gotowi na wszystko
 • Swoje szczęście znam

Ola Nowak niczym Britney Spears! W tej metamorfozie trudno ją rozpoznać

Piotr Kupicha: dzieci

Piotr Kupicha na dwóch synów: Pawła i Adama z małżeństwa z Agatą Fręś. Obraz córkę Jagodę z Eweliną Sienicką.

Piotr Kupicha: gdzie mieszka

Piotr Kupicha mieszka na jednym z osiedli w Katowicach. Otworzył również pensjonat w Wiśle, gdzie często spędza czas wolny.

Piotr Kupicha: wzrost

Piotr Kupicha nie należy do najniższych mężczyzn. Ma 182 centymetry wzrostu.

Piotr Kupicha: ile ma lat 

Kupicha urodził się 6 marca 1979. To oznacza, że w 2023 roku obchodził 44. urodziny.

Sylwia Grzeszczak ujawnia tajemnice ze swojego życia. TAKICH obrazków nikt się nie spodziewał

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze