Piosenki Taylor Swift w 5 minut? Todrick Hall udowodnił, że jest to możliwe! Niesamowity mash-up

2015-09-23 15:54

Najpopularniejsze piosenki Taylor Swift w jednym nagraniu wideo? To możliwe. Niesamowity mush-up hitów Taylor Swift przygotował Todrick Hall - musicie to zobaczyć!

Największe hity Taylor Swift upakowane w 5-minutowe nagranie wideo? Czy to jest możliwe? Torcki Hall udowodnił, że jest to zdanie do wykonanie. Wystarczy pomnożyć się przez cztery, założyć t-shirty w różnych kolorach i ułożyć do tego nietypowy układ taneczny. O czym mowa? Aby zrozumieć nagranie najlepiej je zobaczyć na własne oczy. 

Piosenki Taylor Swift w nagraniu Todricka Hall'a 

Które piosenki Taylor Swift wykorzystał do stworzenia niesamowitego mash-upu Todrick Hall? Do nagrania niesamowitego mash-upu youtuber wykorzystał takie utwory jak: Blank Space, Shake It Off, Picture To Burn, Bad Blood, Style, Wildest Dream, Fearless oraz We Are Never Ever Back Together. Wyjaśnijmy jeszcze, kim jest Todrick Hall. To amerykański aktor, wokalista i uczestnik dziewiątej edycji amerykańskiego Idola. Mężczyzna znany jest z umieszczania w sieci mash-up'ów piosenek największych gwiazd muzyki pop. Ogromną popularność przyniosło mu nagranie, na którym w 4 minuty streścił wszystkie płyty Beyonce. To właśnie od tego filmu, który bardzo szybko stał się hitem internetu, zyskał popularność. Teraz Todrick Hall przygotowuje się do prowadzenia własnego programu telewizyjnego. 

Równonoc jesienna: MEMY na przegonienie jesiennej depresji 

Todrick Hall jest mistrzem w tworzeniu mash-up'ów: 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze